Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
V roku 2021 vám prinesieme takmer 400 000 live streamov!

V roku 2021 vám prinesieme takmer 400 000 live streamov!

V minulom roku sme našim klientom v rámci live stávok ponúkli spolu viac ako 180 000 live streamov zo všetkých športových odvetví. Keďže však neustále pracujeme na vylepšovaní našich služieb a taktiež aj vášho používateľského komfortu, tak tento rok túto porciu na Fortuna TV viac ako zdvojnásobíme!

Môžete sa tešiť na živé prenosy z futbalových top líg ako Serie A, La Liga, Bundesliga, Ligue 1, Fortuna liga, Scottish 1, FA Cup a množstva iných. Tenisové prenosy vám prinesieme zo všetkých grandslamových turnajov, Davis Cupu a kompletných ATP a WTA okruhov. V rámci basketbalu to bude opäť NBA, Euroliga či najvyššie ligové súťaže v Taliansku a Španielsku. Hokejové prenosy budú z NHL, KHL, AHL, majstrovstiev sveta či švédskej SHL.

Priaznivcov MMA určite mimoriadne potešíme streamami z UFC turnajov. Z ostatných športov prinesieme streamy napríklad z volejbalovej Ligy majstrov či talianskych a ruských najvyšších súťaží, z majstrovstiev Európy v hádzanej mužov aj žien, NASCAR-u a mnohých iných.

Ako vidíte, Fortuna TV a naše live stávky vám v tomto roku prinesú ešte oveľa viac zábavy, komfortu a vzrušenia zo športového stávkovania. Stačí si už len správne vybrať a tešiť sa z pekných výhier. Prajeme vám veľa zábavy v roku 2021!