iPad aplikácia

Podporované verzie iOS a povolenie lokalizačných služieb


Odporúčaná je verzia iOS 6 a vyššie. Pri stávkových aplikáciách vyžaduje Apple zapnutie lokalizačných služieb. Spoločnosť Fortuna údaje o polohe používateľov nevyužíva a neukladá pre následné spracovanie. Zapnutie lokalizačných služieb je vyžadované iba pri štarte aplikácie.

Lokalizačné služby povolíte v sekcii Nastavenia

V Nastaveniach v položke Súkromie zapnite Polohové služby.

Prihlásenie


Pre plnohodnotné využívanie Fortuna tabletu SK aplikácie pre iPad sa najskôr prihláste prostredníctvom Vášho existujúceho hráčskeho účtu. Ak ešte nemáte účet založený, na registráciu prosím použite túto cestu do registračného formulára: Vpravo hore » REGISTRÁCIA.

Prihlásenie do aplikácie je jednoduché. Dotykom na odkaz Prihlásiť v pravom hornom rohu aplikácie otvorte prihlasovací panel. Následne vyplňte Vaše používateľské meno a heslo a použite žlté tlačidlo Prihlásiť.

Pre zjednodušenie prihlasovania pri ďalšom spustení aplikácie môžete využiť prepínač na zapamätanie používateľského mena, ktorý sa nachádza v spodnej časti prihlasovacieho panelu.

Video prenosy


Ponuka zápasov s priamymi prenosmi sa líši v závislosti na zariadeniach a dostupnosti video prenosov poskytovaných v správnom formáte zo strany poskytovateľov. Pokiaľ live stream nie je plynulý a trhá sa, dôvodom môže byť rýchlosť Vášho internetového pripojenia.

Video prenos môže spustiť prihlásený používateľ v sekcii „Stávky LIVE“. Stretnutia s dostupným živým prenosom sú v ľavom stĺpci označené sivou guľatou ikonou prehrávanie prenosu.

Po výbere zápasu prenos spustíte dotykom ikony „Play“ v okne pre prehranie videa.

Ukončenie aplikácie v prípade problému


Stlačte 2x tlačidlo Home (hlavné tlačidlo uprostred, pod displejom). Zobrazí sa Vám zoznam spustených aplikácií, v ktorom môžete listovať. Aplikáciu ukončíte tak, že ju na displeji odtiahnete smerom nahor.

Užívateľské menu


Užívateľské menu otvorí prihlásený používateľ dotykom priestoru v pravom hornom rohu displeja.

V menu nájdete okrem odkazov na vklad a výber peňazí, prehľady spojené s Vašim účtom, informácie o bonusoch, zoznam kamenných pobočiek Fortuny a nastavenie aplikácie.

Kontrola verzie aplikácie


1. Otvorte si ponuku „Nastavenia“

2. Tu otvorte položku „Všeobecné“ a vyberte možnosť „Využitie“

3. V zozname vyhľadajte aplikáciu „Fortuna“ a kliknite na ňu

4. Pod názvom Fortuna uvidíte aktuálne nainštalovanú verziu aplikácie na Vašom zariadení.