Druhy stávok

SÓLO

Jednoduchá stávka na jednu stávkovú udalosť s ľubovoľným kurzom.

AKO

Akumulovaná stávka na viac stávkových udalostí súčasne, ktoré sa navzájom nepodporujú. Celkový kurz AKO stávky je súčinom všetkých kurzov na tikete.

MAXIKOMBI

Rozpisová stávka, ktorá predstavuje skrátený zápis niekoľkých AKO stávok na jednom tikete. Stávkujúci si vyberie určitý počet zápasov a buď on sám, alebo systém zaňho z nich vytvorí rôzne kombinácie podľa matematických pravidiel (napr. 4 z 11, 2 zo 7). Viac info nájdete na našej webovej stránke v sekcii Druhy stávok » Stávky » Maxikombi

EXPERT

AKO stávka zložená z 10 kurzových stávok na vopred určené stávkové udalosti. Pri uhádnutí všetkých určených stávkových udalostí máte nárok na výhru a súčasne aj na vypísaný bonus. Ak je v jednom kole stávky EXPERT viac ako jeden výherný tiket, bonus je rozdelený pomerne podľa výšky vsadených vkladov na výherných tiketoch.

MALÁ DOMOV

Typ AKO stávky s vopred stanoveným minimálnym celkovým kurzom (100,0) a vopred stanoveným maximálnym kurzom (3,5) každej stávkovej udalosti. Táto stávka sa vyhodnotí ako výherná aj v prípade, že neuhádnete jednu stávkovú udalosť. Výhra sa v tomto prípade vypočíta ako 5-násobok vkladu.

TERNO DŇA

Ide o stávkové udalosti, ktoré majú zvýhodnené kurzy. Stávky Terno dňa si môžete zaradiť do ľubovoľných AKO stávok a rozpisov MAXIKOMBI, platí však obmedzenie vsadenej čiastky na limit 100 eur. Stávkové udalosti Terno dňa sa môžu medzi sebou kombinovať.

PROFISTÁVKA

S Profistávkou môžete na našich pobočkách stávkovať bez manipulačného poplatku. Je však potrebné splniť podmienku minimálneho vkladu na tikete (50 eur) a zároveň výsledný kurz pri SÓLO stávke musí byť minimálne 3,5 a pri AKO stávke 2,5.

DVOJITÁ ŠANCA

Výnimočná šanca, ktorá kombinuje stávku na 1. polčas a na zápas v jednej stávkovej udalosti (pri hokeji na 1. tretinu a zápas). Stávka obsahuje tri tipy: 1-1, 0-0 alebo 2-2. Stávka je výherná, keď daným výsledkom skončí aspoň jedna časť stávky.

ZÁPAS BEZ REMÍZY

Stávka, ktorá vám prináša šancu staviť si na víťazstvo jedného či druhého tímu bez možnosti remízy. V prípade nerozhodného výsledku (remízy) sa vám vklad vracia – stávka je vyhodnotená kurzom 1,0.

KOMBINÁCIE STÁVOK

Teraz máte unikátnu možnosť kombinácie futbalových stávok do jednej AKO stávky v rámci jediného zápasu. Môžete napríklad skombinovať tip na výsledok zápasu s počtom žltých kariet alebo rohov.