Komunita

Diskusné fórum

Každému prihlásenému klientovi Fortuny je k dispozícii Diskusné fórum v rámci sekcie Komunita, vďaka ktorému môžete komunikovať s ostatnými stávkarmi o konkrétnych zápasoch, tipoch či stratégii.

Príspevok pridáte napísaním komentára do textového pola a následným kliknutím na tlačidlo „Odoslať“. Kliknutím na šípku vedľa mena autora môžete na príspevok reagovať.

Pravidlá diskusného fóra

Diskusné fórum slúži na komunikáciu medzi stávkarmi, k zdieľaniu tiketov a stávkarských stratégií. Spoločnosť Fortuna komunikuje s klientmi na diskusnom fóre prostredníctvom Admin účtu. Aby diskusia mohla plniť svoj účel, je potrebné, aby diskutujúci dodržiavali nasledovné pravidlá:

  • Píšte slušne k danej téme, rešpektujte ľudskú dôstojnosť a neporušujte zákony (je zakázané uvádzať texty s rasovým podtextom, výzvy k násiliu alebo potláčanie práv jednotlivcov alebo skupín).
  • Nepoužívajte vulgarizmy a slovne nenapádajte iných diskutujúcich, športovcov, kluby, verejne známe osoby alebo stávkové kancelárie.
  • Je zakázané zavádzať ostatných tipujúcich do omylu a propagovať akékoľvek služby, najmä však služby a ponuku konkurenčných stávkových kancelárií.
  • Diskusie nie sú určené pre zverejňovanie otázok či reklamácií, na to slúžia kontaktné formuláre na našej webovej stránke alebo e-mailová adresa [email protected]
  • Je zakázané požadovať alebo ponúkať finančnú alebo inú zištnú výpomoc.
  • Je zakázané umiestňovanie neplatenej reklamy, odkazov na nedôveryhodné stránky (tipy, poradenstvo a pod.) a iných nevhodných odkazov.
  • Je zakázané spamovanie, riešenie banov a zámerné grafické zvýrazňovanie textov (napr. celý text veľkými písmenami, cudzie emotikony), či opakované písanie cudzím jazykom, ďalej propagácia analýz alebo tiketov z kurzovej ponuky v live chate a nadmerné zverejňovanie tiketov priložených k analýze.
  • Je zakázané zverejňovať kontaktné údaje iných osôb (napr. adresy, e-maily, telefónne čísla) alebo iné osobné informácie.
  • Je zakázané umiestňovať príspevky, ktoré nesúvisia so športom a kurzovým stávkovaním.

Porušenie vyššie uvedených pravidiel môže viesť k zamedzeniu prístupu diskutujúceho do diskusného fóra, prípadne aj zablokovanie používateľského profilu. Fortuna si vyhradzuje právo vymazať akýkoľvek príspevok a zamedziť pridávanie príspevkov používateľa aj bez udávania dôvodov, prípadne zablokovať používateľský profil pri podozrení na špekulatívne správanie.

Fortuna neručí a nenesie zodpovednosť za obsah diskusných príspevkov. Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich autorov. Fortuna si vyhradzuje práve bez predchádzajúceho upozornenia odstraňovať diskusné príspevky, ktoré vyhodnotí ako porušenie pravidiel. Rozhodnutie o odstránení príspevku je vždy výhradne v právomoci prevádzkovateľa a nebude nijako zdôvodnené.

Pokiaľ budú príspevky sústavne porušovať stanovené pravidlá, Fortuna môže diskusné fórum obmedziť, v krajom prípade zrušiť.