Video prenosy

Dostupnosť a kvalita videa


Video prenosy v mobilnej aplikácii spoločnosti Fortuna sú dostupné pre androidové zariadenia s operačným systémom Android 4.0 a vyšším a pre zariadenia s operačným systémom iOS.

Ponuky zápasov s priamymi prenosmi sa líšia v závislosti na zariadeniach a dostupnosti video prenosov poskytovaných v správnom formáte zo strany poskytovateľov.

Spustenie priameho prenosu


Pre spustenie priameho prenosu musí byť užívateľ prihlásený ku svojmu účtu. Pokiaľ uživateľ prihlásený nie je, aplikácia ho k tomu vyzve a zobrazí prihlasovací formulár.

Priame prenosy je možné spustiť v sekcii „Stávky LIVE“ pri zápasoch označených ikonkou k prehrávaniu, ktorá informuje o dostupnosti priameho prenosu.

Po voľbe zápasu s dostupným priamym prenosom otvorte okno určené k prehrávaniu prenosu dotykom na odkaz umiestnený v pravom hornom rohu displeja vášho mobilného zariadenia.

Vybraný priamy prenos sa spustí automaticky.

Zobrazenie na celý displej pri otočení mobilného zariadenia


Na sledovanie priameho prenosu na celom displeji otočte vaše mobilné zariadenie do horizontálnej polohy (na šírku). Formát priameho prenosu sa automaticky roztiahne na celú veľkosť displeja mobilného zariadenia.

Na zmenšenie formátu priameho prenosu na pôvodnú veľkosť stačí otočiť mobilné zariadenie späť do vertikálnej polohy (na výšku).

Výnimku tvorí aplikácia spustená v internetovom prehliadači Safari v zariadeniach s operačným systémom iOS, v ktorom sa video spúšťa v režime na celý displej ihneď po dotyku ikonky play.

Uzatváranie stávok súbežne so spusteným prenosom


V priebehu sledovania priameho prenosu je v aplikácii Fortuny možné zároveň uzatvárať stávky. Mobilné zariadenie si v tomto prípade nastavte do vertikálnej polohy (na výšku), v dolnej časti displeja si následne môžete prechádzať vypísané stávkové príležitosti, uzatvárať rychlostávky, prípadne pridávať zvolené stávkové príležitosti na váš tiket.

Stávkové príležitosti pridané na váš tiket zobrazíte ťahaním po displeji telefónu doľava alebo dotykom ikonky tiketu v pravom hornom rohu displeja vášho mobilného zariadenia.

V prípade aplikácie spustenej v internetovom prehliadači Safari v zariadeniach s operačným systémom iOS nie je možné sledovanie videa a súbežné uzatváranie stávok, nakoľko sa video prehráva v režime na celý displej ihneď po dotyku ikonky play.