Predčasná výplata

Ako funguje predčasná výplata

Predčasná výplata umožňuje vlastníkom tiketov iniciovať vyplatenie časti z výhry v čase pred ukončením vsadených príležitostí. Možnosť predčasnej výplaty je užívateľom poskytnutá na aktívnych neprehratých tiketoch typu SOLO alebo AKO. Aktuálna výška predčasnej výplaty na jednotlivých tiketoch sa odvíja od priebehu stavených príležitostí, pričom sa pohybuje v rozmedzí od 0 do 100% možnej výhry určenej celkovým kurzom a vkladom na tikete. Dostupnosť možnosti predčasnej výplaty a jej aktuálnu hodnotu môže prihlásený vlastník tiketu zistiť pri zobrazení detailu konkrétneho tiketu typu AKO alebo SOLO. Informácia o aktuálnej hodnote predčasnej výplaty a možnosť iniciovania výplaty sú prístupné výhradne vlastníkovi tiketu. Fortuna neručí za to, že bude funkciu 'Predčasná výplata' ponúkať na všetkých tiketoch.

Po úspešnom vsadení predzápasového alebo live tiketu je možné iniciovať vyplatenie časti z výhry v čase pred ukončením vsadených príležitostí. Nasledovný postup je rovnakýpre predzápasové a live tikety.

Ako si zobraziť tikety

Vaše tikety zobrazíte dotykom na tlačidlo aktuálneho zostatku. Na naseldovnej obrazovke si zvoľte “História tiketov”. Môžete použiť aj druhú ikonu sprava v spodnom menu a zobrazíte zoznam vašich tiketov. Vyberte si pre predzápasové (Prematch) alebo Live tikety. Nevyhodnotené tikety sú indikované modrou ikonou s otáznikom. Dotykom na tikety zobrazíte detail tiketu.

Detail tiketu

V prípade že je umožnená predčasná výplata tiketu zobrazí sa na dvoch miestach a je indikovaná zeleným talčidlom “Vyplatiť (suma) €”. Zelené tlačidlo so šípkami slúži na obnovenie aktuálnej ponúkanej sumy na vyplatenie. Predčasnú výplatu iniciujete dotykom na tlačidlo vyplatenia.

Potvrdenie predčasnej výplaty

Po stlačení tlačídla sa zobrazí konfirmačné okno v ktorom je nutné potvrdiť vaše rozhodnutie. V prípade, že máte zaškrtnuté políčko"Akceptovať všetky zmeny hodnôt predčasnej výplaty", súhlasíte so zmenami ceny tiketu a to z dôvodu vývoja kurzov na tikete počas doby vyplácania.

Potvrdenie úspešného vyplatenia

Ak bola vaša žiadosť o predčasné vyplatenie úspešne spracovaná, zobrazí sa vám okno s potvrdením.

Zobrazenie predčasne vyplatených tiketov

V zozname vašich tiketov sú tieto tikety indikované žltou ikonou s jednotkou. V detaile tiketu je predčasné vyplatenie indikované výrazom: “Predčasne vyplatený”.