Chat

Live Chat

Pri stávkach LIVE je každému zákazníkovi k dispozícii Chat (v pravej dolnej časti obrazovky), vďaka ktorému môže komunikovať s ostatnými stávkarmi o konkrétnych zápasoch, tipoch a stratégiách. Príspevok do Chatu pridáte napísaním Vášho komentára do textového poľa Chatu a následným kliknutím na tlačidlo "Odoslať".

Pravidlá chatu

Fortuna, a.s. si vyhradzuje právo zamedziť pridávanie príspevkov na chat akéhokoľvek klienta, a to aj bez udania dôvodu. Rozhodnutie o zamedzení prístupu na chat nebude nijakým spôsobom zdôvodňované.

Za porušenie pravidiel sa považuje:
- Pridávanie príspevkov v rozpore s Listinou ľudských práv a slobôd, ústavou a zákonmi SR (propagácia rasizmu, vyzývanie k násiliu alebo potláčanie práv jednotlivcov alebo skupín)
- Urážanie, zosmiešňovanie či poškodzovanie iných klientov, klubov, športovcov, stávkových kancelárií atď.
- Je zakázané spamovanie, riešenie banov a zámerné grafické zvýrazňovanie textov (napr. celý text veľkými písmenami, cudzie emotikony), či opakované písanie cudzím jazykom, ďalej propagácia analýz alebo tiketov z kurzovej ponuky v live chate
- Používanie akýchkoľvek vulgarizmov
- Propagácia akejkoľvek služby, najmä konkurenčných stávkových kancelárií
- Umiestňovanie reklám a iných nevhodných odkazov

Chat neslúži na zverejňovanie reklamácií alebo otázok určených pre Fortuna,a.s. Pre tieto prípady, prosím využívajte kontaktný formulár.