Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Zverev A. - Tsitsipas S.

10.6.2021
pic

Stefanos Tsitsipas (5.) je po druhýkrát v rade v semifinále French Open, zatiaľ čo Alexander Zverev (6.) do neho postúpil premiérovo, ale on na rozdiel od svojho súpera už vie ako chutí grandslamové finále.

Miernym favoritom tohto súboja je grécky tenista, ktorý svoje štvrté grandslamové semifinále bude chcieť konečne pretaviť na postup do finále. Stefanos absolvoval pred Roland Garros kvalitnú prípravu, keď konečne dokázal vyhrať turnaj série Masters a to v Monte Carle, následne ho v Barcelona zdolal až vo finále Nadal (3.) a v Ríme vo štvrťfinále Djokovič (1.). Na Roland Garros zatiaľ stratil iba set a to v 3.kole s Isnerom a cenná pre neho bola hlavne štvrťfinálová výhra 3:0 nad Medvedevom (2.), ktorému oplatil semifinálové vyradenie z Australian Open.

Zverev tak isto v tejto sezóne vyhral turnaj série Masters a to v Madride, kde vo štvrťfinále zdolal dokonca Nadala. Nevyhol sa síce zaváhaniam, ale na French Open prišiel v dobrej forme, ale musel hneď na úvod čeliť obrovským problémom s kvalifikantom Ottem  (152.), s ktorým napokon otočil z 0:2 na 3:2. Následne už nestratil ani set a svojim súperom nedal šancu uspieť. Jeho výbornú formu dobre vystihuje aj štvrťfinálová výhra 6:4, 6:1, 6:1 nad Davidovichom Fokinom (46.). Alexander dokázal, že na antuke vie poraziť aj tých najlepších hráčov a pre Tsitsipasa by mal byť zdatnejším súperom, akým mu bol vo štvrťfinále Medvedev, ktorý antuku príliš neobľubuje.

Toto bude ťažký match pre oboch hráčov a možno aj kurzy mohli byť v tomto prípade trošku vyrovnanejšie. Každopádne miernym favoritom v mojich očiach je Tsitsipas, ktorý by sa mal dočkať svojho prvého grandslamového finále. Zverev síce prerušil na turnaji v Acapulcu sériu piatich prehier s týmto súperom, ale jediný súboj na antuke prehral a aj tentokrát by mal ťahať za kratší koniec.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky