Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Zl.Moravce – Lip.Mikuláš

06.08.2022 18:00
pic

Súboj tímov, ktorí podľa predsezónnych prognóz by sa mali pohybovať v dolnej časti tabuľky. Prvé tri kola Fortuna ligy ukázali, že odborníci sa nemýlili. Zlatí Moravce je jedenáste, Liptovský Mikuláš desiaty.

Zlatomoravčania majú na konte jediný bod za remízu so Skalicou, no netreba ich haniť za dve prehry, lebo prišli v zápasoch s favoritmi Trnavou a DAC. Minulý týždeň na Žitnom ostrove ukázali slabý výkon. Podľa slov trénera Jána Kociana tímu chýba osobnosť, ktorá by strhla ostatných. Ak by ho mali, dokázali by v prvom domácom zápase sezóny zdolať Skalicu. Ak počítame aj minulý sezónu, tak ViOn v domácom prostredí nevyhral už štyri stretnutia. Tím Jána Kociana doplnil 20-ročný rodák zo Sarajeva Alden Šuvalija, ktorý si prešiel mládežníckymi reprezentáciami Bosny a Hercegoviny do 17 a do 19 rokov.

Na štadióne pri Žitave Tatran v doterajších dvoch zápasoch vždy získal body. Najprv vyhral a potom remizoval. Vo vzájomných dueloch sa poriadne iskrilo. V štyroch stretnutiach arbiter rozdal až 18 žltých kariet a vylúčil dvoch hráčov.

Liptovský Mikuláš po úvodnej prehre na štadióne DAC hral dvakrát doma (v Poprade), no vydoloval iba dva body. A to sa trénerovi Kostelníkovi málilo.

Domáci majú zraneného Čonku, hostia Bartoša, Župu, Mihála a Totku.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky