Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

West Ham - Viborg

18.08.2022 20:45
pic

West Ham má za sebou nevydarený úvod do novej ligovej sezóny. Po dvoch kolách má na konte nulu. V rámci play-off o postup do skupín EKL sa stretne s dánskym Viborgom.

V minulej sezóne pôsobil West Ham vďaka umiestneniu v TOP 6 v EL a dokráčal až do semifinále. Mnohí fanúšikovia poukazujú na ich januárovú prestupovú neaktivitu, ktorá dosť možno zapríčinila nepostup do finále druhej európskej súťaže. V tomto prestupovom období sú už aktívnejší. Do útoku získali Scamaccu, ktorý ale zatiaľ v základe nenastúpil a jeho adaptácia zrejme bude vyžadovať čas. V tíme ostala česká dvojica Souček-Coufal, tá ale aktuálne takisto nehrá v TOP forme. Po dvoch kolách majú v lige nulu, po prehre s Man City (0:2) nečakane prehrali aj na pôde nováčika z Nottinghamu (1:0). V prvom polčase hrali veľmi zle, v tom druhom si vypracovali veľké gólové šance, no neobišla ich aj veľká dávka smoly, keď trafili dvakrát konštrukciu brány.

Viborg je na papieri, pochopiteľne, veľkým outsiderom tohto duelu. V predošlých dvoch kolách čelili Suduva (celkové skóre 2:0) a Torshavnu (5:1). Proti týmto súperom bol dánsky celok jednoznačným favoritom, teraz sa ale karta výrazne obráti. V lige skončili v min.sezóne len siedmi, no podobne ako u nás, aj tam prebehla kvalifikácia o miestenku do EKL a boli v nej úspešní. V tejto sezóne sú zatiaľ na piatom mieste, po piatich kolách majú deväť bodov.

V základe Kladivárov možno očakávať viacero zmien. Priestor by mal dostať Scamacca či Downes. V základe ale určite nebudú chýbať aj viaceré opory. Po ich nevydarenom začiatku odporúčame stávkujúcim vsadiť na West Ham/-3.5 (Zápas/počet gólov).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky