Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

West Ham - Man.City

15.05.2022 15:00
pic

Manchester City cestuje na svoj predposledný ligový zápas na štadión West Hamu, kde bude chcieť získať všetky body a priblížiť sa k zisku titulu.

West Ham však bude proti a to hlavne z dôvodu, že háji siedme miesto, ktoré zaručuje štart v Konferenčnej lige a ešte nevzdal ani súboj o šiestu priečku, na ktorú stráca tri body a má zápas k dobru. „Kladivári“ majú navyše lepšie skóre ako Manchester United a tak by im zrejme napokon stačilo tohto súpera bodovo dorovnať. Ich súčasná forma však hovorí v ich neprospech, nakoľko West Ham získal v ostatných piatich kolách chudobné štyri body a až v poslednom kole prerušil sériu štyroch prehier vo všetkých súťažiach, keď zvíťazil vysoko 4:0 na ihrisku posledného Norwichu. Domácich mrzí aj vypadnutie v semifinále Európskej ligy s Frankurtom, ktoré im na pohode zrejme nepridalo. Okrem zraneného Ogbonnu, majú problémy z ostatného zápasu s Norwichom aj Antonio, Benrahma a Dawson.

Cityzens sa po vypadnutí v semifinále Ligy majstov s Realom sústredia na zisk štvrtého titulu v Premier League za ostatných päť rokov a zdá sa, že psychicky im výrazne pomohla remíza Liverpoolu s Tottenhamom. Tá im uľahčila cestu za titulom, na ktorého zisk im teoreticky budú stačil aj tri body vo dvoch zápasoch, nakoľko aktuálne majú lepšie skóre ako The Reds. Navyše ich posledných päť výhier v Premier League bolo dosť suverénnych, keď minimálne vyhrali o tri góly, čo sa doteraz žiadnemu klubu v Premier League nepodarilo. Navyše tu máme aj famóznu bilanciu na ihriskách súperov a West Ham sa tak môže právom obávať. Guardiola však bude musieť výrazne improvizovať pri skladaní obrannej formácie, keď mimo hry sú Dias, Stones, aj Walker a neisté sú štarty Fernardinha s Laportem.

City neprehrali s West Hamom takmer sedem rokov a v tejto sezóne doma vyhrali 2:1. Víťazstvo by z toho malo byť aj tentokrát a opäť by Cityzens mali streliť aspoň dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky