Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

West Ham - Everton

6.5.2021
pic

West Ham aj Everton túžia po pohárovej Európe, ale pred aktuálnym kolom strácali „kladivári“ na štvrtú Chelsea tri body a „karamelky“ majú síce zápas k dobru, ale o šesť bodov menej ako ich najbližší súper.

Obe mužstvá jednoducho potrebujú zbierať body a čakať na zakopnutia súperov. West Ham však po dvoch dôležitých výhrach 3:2 nad Wolves aj Leicesterom, dvakrát zaváhal a prehrával aj v treťom zápase s Burnley. Súboj však ešte do polčasu otočil a napokon získal dôležité tri body. Ak nepočítame Newcastle, tak „kladivári“ prehrali v tejto sezóne doma iba so silnými súpermi, pričom z ostatných šiestich zápasov na vlastnom štadióne prehrali iba ten posledný s Chelsea. Proti Evertonu budú absentovať Ogbonna, Rice a Masuaku. Nobleho štart nie je úplne vylúčený.

Everton sa dlho držal, ale potom prišla najdlhšia séria bez víťazstva pod vedením Ancelottiho, ktorá sa ak počítame aj FA Cup zastavila na čísle šesť. Potom prišiel cenný skalp Arsenalu a Toffies potvrdili, že hrajú v tejto sezóne výrazne lepšie vonku ako doma. To ukázal aj posledný zápas, v ktorom Everton podľahol v Goodison Parku Aston Ville 1:2. Zranenia trápia Doucourého s Gbaminom a pre problémy s lýtkom možno nenastúpi ani James.

Prvý vzájomný zápas v tejto sezóne vyhral West Ham 1:0 a práve „kladivári“ by mali mať bližšie k trom bodom aj v nedeľu. Mne sa však viac pozdáva stávka, že sa strelecky presadia obe mužstvá.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky