Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

West Bromwich - Watford

08.08.2022 21:00
pic

Watford sa tentokrát ohrial v Premier League iba jednu sezónu a tak sa musí opäť pobiť o návrat do nej. West Brom v minulej sezóne na prvú šestku nedosiahol a dosiahnuť ju nebude ľahký cieľ ani v aktuálnom ročníku Championship.

Kluby, ktoré sa prebojujú do Premier League a vypadnú z nej, majú ešte niekoľko sezón zopár finančných benefitov a aj preto majú oproti ostatným klubom miernu výhodu. West Bromwich ju však po vypadnutí v sezóne 2020/2021 nevyužil a obsadil až desiate miesto. Pred sezónou sa domácim podarilo vystužiť niekoľko postov a zdá sa mi, že sila tímu o niečo stúpla. Posilami by mohli byť hlavne defenzívny stredopoliar Yokuslu, ktorý už v klube pôsobil v minulosti, tak isto aj ďalší záložník Swift a veľa sa bude čakať aj o krídelníka Wallacea. V príprave sa West Brom darilo a v 1. kole dokázali jeho hráči uhrať cennú remízu 1:1 na Riverside Stadium s Middlesbrough.

Watford tentokrát vydržal v Premier League iba jedinú sezónu, ale opäť by mal patriť k hlavným ašpirantom na opätovný návrat medzi elitu, čo potvrdil aj v 1. kole výhrou nad Sheffieldom United 1:0. Mužstvo síce opustili hráči ako Cucho Hernández, Masina, Sissoko, Zinckernagel, či Femenia, ale káder sa doplnil o niekoľko pomerne zaujímavých mien. Na kraj obrany prišiel z Villarrealu Gaspar, do stredu poľa Asprilla a do útoku v Dunajskej Strede dobre známy Bayo a okrem neho aj Manaj z rezervy Barcelony. Trhová cena tímu je aktuálne zhruba o tretinu vyššia ako je to v prípade súpera. Príprava síce nebola výsledkovo úplne úspešná, ale v jej závere sa Watford chytil, čo potvrdil aj v 1. kole Championship.

West Brom sa s Watfordnom v posledných sezónach míňali a naposledy sa stretli päť sezón dozadu v Premier League. Obe mužstvá by sa v tejto sezóne mali pohybovať v hornej polovici tabuľky a ich konfrontácia by mala byť vyrovnaná. Skúsil by som dvojitú šancu 0-0.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky