Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Watford - Leicester

15.05.2022 15:00
pic

Watford má okrem istého zostupu do Championship aj nového manažéra. Na strane druhej, Leicester bojuje o konečné umiestnenie v TOP 10.

Aktuálna sezóna sa pre Watford dá ťažko opísať inak ako "katastrofálna". "Sršne" získali v 36 zápasoch len 23 bodov (skóre 32:70). Pri Watforde a Norwichi je viditeľná frustrácia z veľmi nevydarenej sezóny. Watford vyhral svoj posledný ligový zápas 13.marca, keď vyhrali na pôde Southamptonu (1:2). Nebol to však impulz smerom k záchrane, ale "one-off" moment. Odvtedy odohrali sedem zápasov, pričom bodovali len v tom poslednom, keď doma proti Evertonu uhrali bezgólovú remízu (hostia ale boli jasne lepší). Od novej sezóny ich povedie 39-ročný manažér Rob Edwards, ktorý priviedol Forest Green Rovers do 3.ligy. 

Na strane druhej máme "Líšky", ktoré takisto nebudú so svojou sezónou veľmi spokojné. Finále Európskej konferenčnej ligy si nezahrajú, v lige v aktuálnej sezóne nikdy nezaznamenali dlhšiu sériu kvalitných výsledkov. Aj preto sú len desiati, na konte majú po 35 zápasoch 45 bodov (skóre 52:56). Vonku nevyhrali už v piatich ligových zápasoch po sebe a získali u súperov celkovo len štrnásť bodov. Watford získal doma žalostných osem.

Pri katastrofálnej štatistike domácich by mal Leicester predsa len zvíťaziť. Stávkujúcim odporúčame vsadiť na výhru hostí s tým, že v zápase padnú najviac štyri góly (2/-4.5). Vyskúšajte si aj vlastnú kombináciu v rámci Betbuilder tipu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky