Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Washington - Pittsburgh

22.2.2021
pic

Washington sa opäť výsledkovo zlepšil, keď vyhral 3 z posledných štyroch duelov, ale proti zlepšujúcemu sa Pittsburghu ho čaká viac ako náročná záležitosť.

„Capitals“ sa po štyroch prehrách za sebou konečne tešil z víťazstva, keď výborne zvládol odvetu práve na ľade Pittsburghu (3:1). Rovnakým výsledkom sa presadil aj o dva dni neskôr, keď si poradil doma s Buffalom (3:1). O to väčšie sklamanie pripravil svojim priaznivcom cez víkend, keď prehral opäť na vlastnom štadióne s NY Rangers (1:4). Rovnako to dlho vyzeralo aj v poslednom vystúpení s New Jersey (4:3), no od polovice bol lepším tímom a nakoniec zaslúžene zvíťazil. Káder je konečne bez zranených a malo by sa to prejaviť aj na výsledkoch.

„Tučniaci“ sa v posledných zápasoch vylepšili a z piatich duelov prehrali jediný, práve doma s Washingtonom (1:3). Dva dni predtým ho však jednoznačne porazili 6:3, aj keď výsledok skresľujú dva góly do prázdnej brány. V posledných dvoch zápasoch si poradili s NY Islanders (4:1, 3:2), pričom kapitán Crosby si pripísal na svoje konto 1000. zápas v NHL. Práve posledná prehra s Washingtonom bola ich prvá na vlastnom štadióne v tejto sezóne, ale vonku im to až tak nejde a doteraz vyhrali z 8-ich súbojov vyhrali iba dva aj to až po predĺženiach. Stále nemôžu počítať s dvomi obrancami Riikolom aj Dumoulinom a zranený je aj McCann.

Vo vzájomných zápasoch sa v posledných dvoch sezónach presadil Pittsburgh vždy v jednom súboji aj vonku. V tejto sezóne sa zatiaľ stretli iba štyrikrát na jeho ľade a až v tom poslednom sa tešil Washington. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne viac ako 5,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky