Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Villarreal - Hajduk Split

18.08.2022 20:45
pic

Villarreal sa po víťazstve v Európskej lige a následne semifinále Ligy majstrov musí túto sezónu uskromniť a to ešte na ceste do skupiny Konferenčnej ligy mu stojí v ceste odhodlaný Hajduk Split.

Úspech na európskom fóre, kde to „žltá ponorka“ v minulej sezóne dotiahla až do semifinále Ligy majstrov si vybrala svoju daň v domácej súťaži, kde Villarreal obsadil až siedme miesto a tak sa musí uspokojiť s Konferenčnou ligou. Svoj domáci zápas s Hajdukom navyše odohrá vo Valencii a okrem toho na neho čaká rozohraný a veľmi nepríjemný súper, ktorý túži konečne si zahrať v skupine európskeho pohára.

Villarreal je však ostrieľaným tímom a v tejto konfrontácii je jasným favoritom. Domáci síce prišli o krajného obrancu Estupinána, ktorý si to ako náhrada za Cucurellu namieril do Brightonu. V lete odchodmi utrpela hlavne obrana a tak sa tréner Emery s touto skutočnosťou musí popasovať. Villarrealu sa však v príprave darilo a preniesol si to aj do ligy, kde v 1. kole vyhral vo Valladolide 3:0 a to mu pred súbojom sa Hajdukom určite dodalo potrebné sebavedomie.

Hajduk formuje kvalitné mužstvo a chce zaútočiť na domáci titul. V 3. predkole Konferenčnej ligy vyradil portugalský Guimaraes a tak po dlhých rokoch stále živí šance na skupinu európskeho pohára. Po domácej výhre 3:1 však v odvete svoj náskok tuho bránil, keď inkasoval hneď v úvode, ale postup napokon ukopal. V lige sa však nenaladil najlepšie, keď v dôležitom derby prehral na Maksimire s Dinamom vysoko 1:4 a vôbec po prvýkrát v sezóne pohorel v obrane. Dve prehry po sebe by tak na tíme mohli zanechať stopy, ale dobrou správou je výborný zdravotný stav mužstva, keď do hry sa vracia už aj defenzívny stredopoliar Fossati, ktorý by sa proti silnému súperovi mohol hodiť.

Villarreal je v tejto konfrontácii jasným favoritom a šance Hajduku budú stáť na prijateľnom výsledku v prvom zápase. Vypredaný Poljud by v odvete mohol byť opäť hnacím motorom tímu z mesta pod Marjanom. V prvom súboji sa Hajduk zameria na obranu, ale aj napriek tomu by mal ťahať za kratší koniec. Skúsil by som stávku, že domáci vyhrajú a padne 2-5 gólov.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky