Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Villarreal – Austria

06.10.2022 21:00
pic

Villarreal neudržal parádny vstup do ligovej sezóny, ale v Konferenčnej lige zatiaľ nestratil ani bod a nemal by to zmeniť ani súboj s viedenskou Austriou.

Domácich eufória z parádneho začiatku nového ročníka sa v posledných kolách vytratila. Všetko začalo úvodným zápasom skupinovej fázy Konferenčnej ligy s Poznaňou (4:3), ktorý síce vyhrali, ale až trikrát inkasovali. V pohári tradične uspeli aj na trávniku Hap.Beer Sheva (2:1), no medzitým si pripísali prvú porážku vonku s Betisom (4.) a v ďalších dvoch ligových dueloch iba remizovali doma so Sevillou (17.) 1:1 a dokonca aj v Cadize (19.) 0:0. Jednou z príčin je aj absencia Gerarda Morena v troch dueloch za sebou aj prechodné pôsobisko domácich duelov vo Valencii.

Hostia sa rozbehli v rakúskej lige a v šiestich dueloch za sebou uhrali výborných 14 bodov. Naposledy však utŕžili doma debakel so Sturmom (2.) 0:3 a priebežná 7. priečka nie je príliš lichotivá. V Konferenčnej lige remizovali doma s Hap.Beer Sheva (0:0), ale o týždeň neskôr „vybuchli“ v Poznani (1:4) a v dvojzápase s najväčším favoritom potrebujú prekvapiť. S množstvom dlhodobo zranených, z ktorých sa vrátil iba Raguz, no aj ten bude na striedačke, to nebude jednoduché.

V prvom vzájomnom zápase netreba favorita dlho hľadať a stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +3,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky