Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Vancouver - Edmonton

23.2.2021
pic

Vancouver sa aj naďalej trápi a to ešte narazí na rozbehnutý Edmonton, ktorý pricestoval na dva zápasy v dobrej nálade a so sériou troch výhier v rade.

Canucks zatiaľ prežívajú katastrofálny február, ktorí by pre nich mohol znamenať stratu kontaktu s prvou štvorkou. Iba dve výhry z jedenástich zápasov je veľmi málo a ich ambície postúpiť do play-off dostávajú vážne trhliny. Predsezónny odchod štyroch dôležitých hráčov zostavy na čele s brankárom Markstromöm sa tak ukazuje ako veľmi dôležitý a prestavaný tím začína vykazovať svoje slabiny. Doma Vancouver prehral ostatné tri zápasy, ale dvakrát dokázal aspoň bodovať. Mužstvo ťahá hlavne Boeser, ale Canucks by potrebovali popracovať skôr na obrane. Proti Edmontonu by mali chýbať Bailey, Ferland, Motte a Hamonic.

Edmonton sa dostal do pohody, keď vyhral deväť z ostatných jedenástich duelov, pričom aktuálne ťahá sériu troch výhier v rade a vonku zvíťazil dokonca v štyroch po sebe idúcich zápasoch. Nedávno dosiahol jubileum Connor McDavid, ktorý tri zápasy dozadu zaznamenal 500. bod v profilige a aktuálne je lídrom produktivity celej súťaže. Aj vďaka čistému hetriku a piatim bodom pri ostatnej výhre 7:1 nad Calgary sa odpútal aj o tímového kolegu Draistaitla a to na sedem bodov, čo mu zaručilo ocenenie druhá hviezda uplynulého týždňa. Oilers sa tak vydali na stíhaciu jazdu vedúceho Toronta a aktuálne to s jeho šancami na postup vyzerá viac ako dobre.

Prvý vzájomný zápas v tejto sezóne vyhral Vancouver na ľade Edmontonu 5:3, ale Oilers deň nato odpovedali víťazstvom 5:2. Ich vzájomné zápasy sú tak zatiaľ bohaté na góly a inak by tomu nemalo byť ani tentokrát. V tomto súboji viac veríme rozbehnutým hosťom, ktorí by mali mať navrch herne aj výsledkovo.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky