Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Vallecano - Elche

03.10.2022 21:00
pic

V pondelkovom zápase španielskej La Ligy sa zavŕši 7. kolo a doteraz suverénne posledné Elche sa pokúsi vydolovať aspoň druhý bod vo Vallecane.

Domáci mali v minulej sezóne parádny začiatok a najmä na vlastnom štadióne boli na neudržanie. To sa im však zopakovať nepodarilo, aj keď naposledy na svojom trávniku porazili Valenciu (2:1). Bol to ich druhý domáci súboj, keď v prvom úplne nečakane odovzdali všetky body Mallorce (0:2). V úvodných dvoch kolách zahrali výborne a po remíze na pôde Barcelonu (0:0) uhrali tri body tiež v Barcelone s Espanyolom (2:0). Tri ďalšie zápasy vonku prehrali a počas reprezentačnej prestávke pridali porážku aj s treťoligovou Fuenlabradou (0:1). Hrať nemôže útočné duo S. Sanchez s A. Martinom.

Pre hostí je zatiaľ tento ročník doslova pohromou. V šiestich zápasoch si pripísali na svoje konto iba jediný bod v 2. kole za domácu remízu s nováčikom z Almerie (1:1). Nasledovali tri prehry za sebou so skóre 1:12 a to nepotrebuje žiadny komentár. Vonku hrali trikrát a dostali tri debakle s 10-gólovou nádielkou. Naposledy prehrali v Barcelone (0:3), za celý zápas sa dostali k jedinému streleckému pokusu, prišli o vylúčeného stredového obrancu Verdua a ten bude sedieť na tribúne aj spolu s trénerom F. Rodriguezom. Chýbať budú naďalej Mascarell, Bigas aj Milla.

Vo vzájomných zápasoch sa trikrát za sebou tešili iba domáce tímy a stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku, pripadne že 2.tím nedá gól.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky