Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Un.Berlin - Hertha

06.08.2022 15:30
pic

Hneď v 1. kole nemeckej Bundesligy je na programe berlínske derby. Unionu Berlin sa proti Herthe začalo dariť a na vlastnom štadióne je aj favoritom.

Domáci patria medzi širšiu špičku Bundesligy a dokázali to aj 5. miestom v poslednej sezóne. Okrem toho sa im výnimočne darilo aj v Nemeckom pohári, v ktorom ich zastavili až v semifinále neskorší víťaz Leipzig (1:2). Pred týždňom však takmer vypadli z pohára hneď v 1. kole a na trávniku Chemnitzu (2:1p) potrebovali až predĺženie. V príprave sa im darilo, veď zo siedmich duelov nevyhrali iba dvakrát. V kádri budú musieť zaplátať diery po odchodoch Promela (Hoffenheim) aj kanoniera Awoniyiho (Nottingham).

Hostia budú chcieť na vlaňajšiu sezónu čo najskôr zabudnúť, veď sa zachránili až v hodine 12-tej v dodatočnej baráži s druholigovým Hamburgom (0:1d, 2:0v). V úvode prípravy vyhrali tri súboje za sebou, ale s tromi anglickými tímami ťahali za kratší koniec. Prvý zápas sezóny hrali v Nemeckom pohári na trávniku druholigového Braunschweigu (4:4p) a po poriadnej prestrelke nakoniec neuspeli v penaltovom rozstrele. Nový tréner Sandro Schwarz tak veľa dôvodov na radosť nemá.

Vo vzájomných zápasoch sa vlani stretli trikrát s Union vyhral všetky tri súboje. Navrch by mal mať aj teraz a stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov domácich +1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky