Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, dňa 1. 12. 2020, v čase od 00.00 do 06.00 hod. bude prebiehať plánovaná údržba systému GoPay. Počas jej trvania nebude možné vykonávať internetové platby prostredníctvom platobných tlačidiel jednotlivých bánk. Vaše hráčske konto si v uvedenom čase môžete dotovať cez platobnú kartu. Ďakujeme za pochopenie

Twente Enschede - Eindhoven

21.11.2020
pic

Twente v prebiehajúcej sezóne Eredivisie prehralo len jedenkrát (5-2-1) a všetky jeho výhry boli minimálne dvojgólovým rozdielom.

 V deviatom kole privíta PSV, ktorému prehry rovnako nechutia (6-1-1). Kým v podaní PSV sú jeho víťazstvá očakávané, domáci sú po vlaňajšej nevydarenej sezóne príjemným prekvapením a ich aktuálny zápas bude právom šlágrom kola. PSV si jedinú prehru pripísali proti Vitesse (1:2), ale po ďalších dvoch výhrach 4:0, 3:0 proti Den Haagu resp. Willemu II už na ňu dali zabudnúť. Výbornou ofenzívou sa môžu pochváliť aj domáci. Osem z ich dvadsať gólov si pripísal Brazílčan Danilo, čo z neho robí najlepšieho strelca súťaže. Hosťom dobre padla reprezentačná prestávka do ktorej ho limitovala prítomnosť Covidu. Aktuálna absencia Ihattarenu s Viergeverom tak kouča Rogera Scmidta určite nerozhodí. V domácom drese sú zranení Markelo s Dumičom a podozrenie na Covid do zápasu nepustí do zápasu Meniga. Očakáva sa vyrovnaný duel s vyrovnaným koncom, ale aj to, že PSV predĺži svoju sériu bez bezgólových zápasov na 69 duelov! 

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky