Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Tuivasa T. – Pavlovich S.

04.12.2022 04:15
pic

Veľký zápas ťažkej váhy medzi #4 Tuivasom a #5 Pavlovichom!

Tai Tuivasa (14-4) je veľmi atraktívnym zápasníkom UFC, keď jeho posledných 6 zápasov skončilo všetko spôsobom K.O./T.K.O.! Porazil mená ako Lewis, Sakai či Greg Hardy. Naposledy však prehral na parížskom turnaji s Francúzom Cyrilom Ganém, keď už-už siahal na víťazstvo, ale nakoniec Gané otočil zápas vo svoj prospech a ukončil Tuivasu v treťom kole knokautom. Tuivasa vo svojich zápasoch ide neustále dopredu a vytvára tlak na súpera, ktorý prináša vo väčšine prípadov úspech. Tuivasa sa vo svojich 18 zápasoch pozrel len 3-krát do 3. kola a poväčšine jeho zápasy končia hneď v prvom kole.

Sergei Pavlovich (16-1) je čiernym koňom ťažkej váhy, veľa sa o ňom nehovorí, ale jeho výsledky hovoria za všetko. Jeho 14 profi zápasov skončilo hneď v prvom kole! V UFC prehral len pri svojej premiére, keď nestačil na Alistaira Overeema, ktorý ho ukončil knokautom. Ďalšie štyri zápasy však ukončil v prvom kole taktiež knokautom práve on, a tak sa môžeme tešiť na veľmi atraktívny zápas. Zaujímavosťou je, že v roku 2015 porazil Pavlovich aj nám dobre známeho Iľju Škondriča knokautom. 16 víťazstiev a z toho 13 ukončených K.O./T.K.O. hovorí za všetko.

V tomto zápase to bude smrdieť knokautom od prvej sekundy zápasu, keďže ide o veľkých ukončovateľov, avšak náš tip znie - počet kôl +1,5 s pekným kurzom!

Analýzu pre vás vypracoval tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky