Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Trnava - Sepsi

22.07.2021 19:00
pic

Spartak Trnava chce nechať zabudnúť na predvedený výkon proti maltskému Mosta FC a v súboji so Sepsi túži potešiť svojich priaznivcov a vypracovať si dobrú pozíciu do odvety.

Trnavčania, v prvom predkole Konferenčnej ligy herne sklamali a opäť dokázali, že slovenským tímom nesedí v európskych súťažiach pozícia favorita. Proti rumunskému tímu čaká "Bílich andelov" omnoho ťažšia úloha, no mladý tím Trnavy má predpoklady na herný progres a ak sa vyvaruje hrubých individuálnych chýb, má šance na dobrý výsledok.

Oproti prvému predkolu sila Trnavčanov ešte vzrastie. Spartaku sa v týždni podarilo sfinalizovať transfer Milana Ristovského, ktorý sa stal najdrahšou posilou v histórii klubu. Macedónsky reprezentant výraznou mierou prispel k úspešným výsledkom Spartak v jarnej časti Fortuna ligy a klub verí, že sa na jeho dôležité góly bude môcť spoliehať aj pri jeho ďalšom pôsobení v malom Ríme.

Kým na Slovensku sa najvyššia ligová súťaž rozbehne až cez víkend, v Rumunsku majú kluby za sebou už úvodné kolo. Sepsi, ktoré v minulej sezóne obsadilo štvrtú pozíciu odštartovalo víťazstvom nad Academicou Clinceni (2:0).

Aj keď je Spartak v rankingu UEFA o takmer 150 miest vyššie ako jeho súper, za favorita dvojzápasu je aj vzhľadom k aktuálnej forme považované Sepsi. To víťazstvom na úvod ligy nadviazalo na dobré výkony z prípravy, v ktorej zdolalo ruské kluby Krasnodar a Ufu (2:1 a 3:1) a remizovalo s Viktóriou Plzeň (1:1). s ktorou si zmeral sily aj Spartak, ale podľahol jej 1:4.

V drese rumunského tímu nastúpi proti Spartaku aj slovenský reprezentačný stopér Branislav Ňinaj, či bývalý kapitán domácich Bogdan Mitrea.

Náš tip:

Zápas/počet gólov: 0/+1,5

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky