Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

TPS Turku – SaiPa

09.12.2022 17:30
pic

Hokejisti Saipy sú v tomto ročníku úplne na chvoste a po piatich prehrách sa ich odstup od konkurencie prehĺbil. TPS Turku naopak konečne chytilo lepšiu periódu.

Domáci sa dvakrát za sebou prebojovali až do finále, ale 12. titul z toho nebol. Čakajú na neho už 12 sezón a v tejto im to zatiaľ príliš „majstrovsky“ nešlo. Aj v novembri sa z piatich duelov tešili iba raz na ľade Hämeenlinny (11.) 2:1p a tiež až po úspešných nájazdoch. V posledných troch dueloch však postupne vyhrali doma s Jyväskylä (12.) 3:2, v Kuopiu (5.) 4:3 aj na ľade veľkého rivala v Oulu (7.) 2:1p. V tabuľke postúpili na 6. pozíciu, ale budú chcieť ísť vyššie.

Hostia vstúpili do tohto ročníka katastrofálne a z 11-ich prvých duelov sa tešili iba raz. Až potom prišla trojzápasová víťazná séria a rovnakú si zopakovali ešte raz na konci novembra. Po nej však v piatich vystúpeniach úplne prepadli, k bodom sa ani len nepriblížili a k chabým štyrom streleným gólom inkasovali až 27. Chýba im už iba 5 do „jubilejnej“ stovky a radi by sa tomu ešte vyhli. Brankár Westerholm však má s priemerom 3 góly na zápas tiež najslabšiu sezónu.

Vo vzájomných zápasoch dokázala SaiPa vlani raz vyhrať doma 3:1, ale v tomto ročníku v jedinom súboji práve doma prehrala 1:4. Stávkujúcim radíme vsadiť na handicap TPS Turku -1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky