Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Toulouse - Montpellier

02.10.2022 15:00
pic

Aktuálny majster Ligue 2 a dvanásty tím Ligue 1 privíta v rámci deviateho kola tím z Montpellieru, ktorý je zatiaľ na deviatom mieste.

Toulouse v úvode sezóny potvrdil svoje ambície v novej sezóne medzi francúzskou elitou, keď v úvodných troch kolách neprehral a získal päť bodov. V rámci priateľského zápasu 23. doma porazil druholigové Nimes, v lige ale prehral štyri z posledných piatich duelov. V tom poslednom nestačil vonku na Lille (2:1), predtým ale doma zdolal najtesnejším rozdielom (1:0) Reims. Po ôsmich kolách tak majú na konte osem bodov (skóre 9:13). Traja hráči dali zatiaľ dva góly, medzi nimi je aj holandský mladík Dallinga či Ratao, ktorý v minulosti pôsobil aj v Slovane. Ten je, žiaľ, aktuálne zranený.

Na druhej strane máme tu máme tím, ktorý v minulej sezóne so 43 bodmi skončil na trinástom mieste. V aktuálnej sezóne si počína o niečo lepšie, aj keď vzhľadom na zatiaľ stále malý počet odohraných zápasov treba brať každé ligové postavenie s istou dávkou rezervy. Na konte majú štyri výhry a rovnaký počet prehier. Aktuálne tak majú na konte dvanásť bodov (skóre 19:15). V min.sezóne padlo v priemere na jeden zápas (zápasy, kde hral Montpellier) 2.89 góla, v tej aktuálnej je to zatiaľ dokonca 4.25 góla. Už štyri góly dal len 19-ročný Elye Wahi.

Montpellier zbiera podstatne viac bodov doma ako vonku. V ich posledných troch zápasoch padli vždy aspoň tri góly, v prípade Toulouse to platí o posledných dvoch. Stávkujúcim odporúčame staviť na to, že v zápase padnú aspoň tri góly (Viac ako 2.5).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky