Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti UniCredit banky, z dôvodu plánovanej údržby nebude dnes od 22.00 do 23.00 hod. dostupná platobná brána UniCredit banky. V uvedenom čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie

Tottenham - West Ham

15.10.2020
pic

Londýnske derby medzi Tottenhamom a West Hamom by mohlo priniesť zaujímavú konfrontáciu tímov, ktoré sa pred reprezentačnou prestávkou postarali o parádne výsledky.

Mourinhovi zverenci zdevastovali Manchester United na jeho pôde vysoko 6:1 a potvrdili tak stúpajúcu formu a hlavne narastajúcu streleckú potenciu. Po prehre v prvom kole doma s Evertonom (0:1) odštartovali sériu bez porážky, ktorá je aktuálne na čísle sedem a súperom naháňa strach hlavne Son s Kaneom, ktorí v aktuálnom ročníku Premier League dokopy nastrieľali už deväť gólov. Doma paradoxne v lige „kohúti“ v tejto sezóne ešte nevyhrali.

West Ham naposledy zvíťazil v kole divokom na výsledky na ihrisku rozbehnutého Leicestru 3:0 a znegoval tak výhru „líšok“ na pôde Citizens. Favorizovanému súperovi navyše nedovolil vystreliť do priestoru jeho bránky. „Kladivári“ tak v lige neinkasovali v druhom zápase po sebe, pričom dokázali súperom nasúkať až sedem gólov. Do tímu dobre zapadol aj český krajný obranca Coufal a tak sila defenzívnej rady hostí ešte stúpla.

Tottenham však disponuje silnou ofenzívou a keďže na druhej strane vo všetkých doterajších zápasoch novej sezóny zatiaľ inkasoval, tak sa tu stávka nato, že oba tímy dajú gól doslova núka. 

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky