Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Tottenham - Southampton

06.08.2022 16:00
pic

Tottenham mal skvelý záver minulej sezóny a postúpil do LM. V úvodnom kole narazia na domácej pôde na Southampton, ktorý sezónu ukončil vo veľmi negatívnom štýle.

V úvode minulej sezóny pôsobil Tottenham veľmi kostrbato. Vedenie rýchlo odvolalo bývalého manažéra a priviedlo Conteho. To sa na konci sezóny ukázalo ako správne riešenie. Conte dodal tímu potrebné sebavedomie a lepšiu hernú tvár. "Kohúti" neprehrali v posledných šiestich zápasoch a so 71 bodmi skončili štvrtí. Doma získali 40 bodov a dali 38 gólov. V lete vedenie nezaháľalo a priviedlo do tímu viacero skvelých hráčov. Perišič, Bissouma, Richarlison, Lenglet (hosťovanie) či Djed Spence. Conte má veru s čím pracovať. 

Na strane druhej máme Southampton. Ten je poriadne nevyspytateľným mužstvom. V rámci minulej sezóny sa dostal na deviate miesto. Po 26.kole boli na koni a vo veľkej forme. V závere sezóny už ale, naopak, strádali a v posledných šiestich zápasoch získali len bod, pričom v posledných štyroch ani jeden. Obranu mali deravú a so 40 bodmi skončili napokon len na pätnástom mieste. Nové posily (Mara, Aribo, Kotchap či Bazunu) majú svoju kvalitu a potenciál, no úvod sezóny bude pre nich veľkou výzvou. 

"Kohúti" vyhrali 6 z posledných 7 domácich ligových duelov, až v piatich z nich dali aspoň tri góly. Stávkujúcim odporúčame staviť na výhru domácich s tým, že v zápase padnú aspoň tri góly (Tottenham/+2.5).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky