Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Tottenham - Burnley

15.05.2022 13:00
pic

Tottenham vyprášil v derby Arsenal a od prvej štvorky ho delí už len bod a tak vo zvyšných dvoch kolách jednoducho potrebuje bodovať naplno. Body však potrebuje aj Burnley a to v boji o záchranu.

Ešte nedávno sa to zdalo dosť nereálne, ale aktuálne Tottenham siaha na miestenku do Ligy majstrov, ktorú bude chcieť uchmatnúť mestskému rivalovi Arsenalu. Práve Gunners naposledy v kľúčovom zápase prehrali na štadióne Spurs 0:3 a „kohúti“ tak aj naďalej živia šance. Tottenham prehral z ostatných deviatich zápasov jediný a to, že má dobrú formu potvrdil aj remízou 1:1 na Anfielde. Doma vyhral päť z ostatných šiestich zápasov a Clarets zdolal na svojom štadióne trikrát v rade na nulu.

Burnley bojuje o záchranu, jeho tréner Mike Jackson sa stal manažérom mesiaca apríl a jeho tím získal v posledných piatich kolách dokonca o dva body viac ako Tottenham (10 bodov). Nad pásmom zostupu sú hostia však len o skóre pred Leedsom, na druhej strane majú dohrávku s Aston Villou k dobru. V ostatnom kole však Clarets práve na tohto súpera nestačili, keď mu doma podľahli 1:3 a prišli tak o sériu štyroch zápasov bez porážky. Vonku Burnley získal v posledných dvoch zápasoch štyri body, ale celkovo sa mu v tejto sezóne na ihriskách súperov príliš nedarí.

Domácim bude s určitosťou chýbať kvarteto Doherty, Raguilon, Skipp a Tanganga. Stále otázny je aj  štart Romera, ktorý sa v zostave tak isto zrejme neobjaví. Hosťom sa v závere sezóny rozrastá maródka, keď určite nenastúpia Gudmundsson, Vydra a Westwood, súboja sa zrejme nezúčastnia ani Mee s Rodriguezom a v poslednom zápase s Aston Villou išiel predčasne dole z ihriska aj stopér Tarkowski.

Prehra by zrejme viac ublížila Tottenhamu, ktorý by si to mal doma postrážiť, aj keď ho čaká oveľa náročnejší duel ako by sa podľa kurzov mohlo zdať. Spurs by však mali vyhrať a streliť aspoň dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky