Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Toronto - Anaheim

27.01.2022 01:05
pic

Toronto zabojuje o štvrtú domácu výhru v rade proti Anaheimu, ktorý sa po kríze začína prebúdzať.

Maple Leafs vyhrali päť z ostatných šiestich domácich zápasov a aj keď im v tabuľke Východnej konferencie patrí až siedme miesto, tak majú k dobru niekoľko zápasov a pri ich úspešnom dotiahnutí môžu výrazne poskočiť. Posledné výkony Toronta sú však ako na hojdačke, keď výhry striedajú prehry, ale nedarí sa mu hlavne vonku. Doma vyhrali Maple Leafs štrnásť z devätnástich zápasov a na tomto budú stavať aj proti Anaheimu, ktorý už v tejto sezóne na jeho ľade zdolali 5:1. Chýbať by mal druhý najvyťažovanejší hráč tímu obranca Jake Muzzin, ktorý sa dáva dokopy po otrase mozgu.

Ducks v úvode sezóny príjemne prekvapili a držali sa pomerne vysoko. Prišli však početné zranenia a výkony Anaheimu išli výrazne dole. Hostia sa nevyhli dvom štvorzápasovým sériám bez víťazstva a zdá sa, že v druhej polovici sezóny ich čaká tuhý boj o miestenku do play-off. V posledných dvoch zápasoch však Ducks zabrali, keď strelili päť gólov doma Tampe (5:1) a rovnaký prídel dostal na vlastnom ľade aj Boston (5:3). Svoj návrat z karantény okorenil gólom práve proti Bruins najproduktívnejší „káčer“ Troy Terry, ktorého presný zásah mal navyše prívlastok víťazný. V tomto súboji sa však zranili Deslauriers s Mahurom, ale dĺžka ich absencia zatiaľ nie je známa. Mimo zostavy by však aj naďalej mali byť Manson, Milano, Henrique a Jones. Čoskoro sa naopak očakáva návrat brankára Stolarza.

Toronto je doma favoritom, čo bude chcieť potvrdiť aj na ľade. Hostia sú však posilnení dvomi výhrami a v Scotiabank Aréne budú zrejme nepríjemní. Ak sa im opäť strelecky zadarí, tak by mohli vyhrať aspoň jednu tretinu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky