Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Thompson S. – Holland K.

04.12.2022 05:00
pic

V hlavnom zápase víkendového turnaja UFC Fight Night sa vo welterovej váhe proti sebe postavia Thompson s Hollandom.

Stephen Thompson (16-6-1) sa od roku 2016 neustále stretáva s tými najlepšími zo svojej váhovej divízie. Zvíťazil napríklad nad Masvidalom, Nealom či Luquem. Neuspel napríklad v zápasoch s Muhammadom, Burnsom či Tillom. Väčšina jeho zápasov sa končí až na bodové rozhodnutia, odhliadnuc od toho, či sa bavíme o víťazných alebo neúspešných zápasoch. Jeho bojový štýl je založený hlavne na kvalitnom postoji, ktorý vyplýva z kickboxerskej minulosti. Okrem spomínaných víťazstiev na body sa mu v MMA podarilo ukončiť pred limitom 7 zápasov spôsobom K.O. a iba raz zvíťazil submisiou. Všetky jeho prehry skončili na body až na jediný zápas, kedy bol knokautovaný Pettisom ešte v roku 2019.

Kevin Holland (23-8) je po prestupe zo strednej do welterovej váhy veľkou výstrahou pre všetkých jeho nových potencionálnych súperov. Kevin je veľmi atraktívnym zápasníkom, ktorý stále ponúka fanúšikom veľkú šou a pri jeho zápasoch sa nikto nenudí. Z 23 víťazstiev má až 12 K.O. ukončení, 7 submisií a 4 výhry na body. Prehráva buď na body, alebo submisiami. V tomto roku to pre neho bude už štvrtý zápas v poradí, čo je dosť slušná porcia.

Holland je v tomto zápase kurzovým favoritom na víťazstvo, no veľmi ťažko predikovať priebeh tohto zápasu. Najviac sa nám pozdáva tip, že zápas bude trvať viac ako 3.5 kola.

Analýzu pre vás vypracoval tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky