Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Tampa Bay - Detroit

07.12.2022 01:07
pic

Tampa sa za posledný mesiac poriadne zdvihla a potvrdiť formu bude chcieť aj proti Deroitu, s ktorým sa v minulej sezóne vo vzájomných dueloch poriadne vytrápila.

Tampa odštartovala šesťzápasovú domácu sériu výhrou 4:3 po predĺžení nad Torontom, ktorému neumožnila šiestu výhru v rade. Lightning tak potvrdili, že sú v posledných týždňoch v dobrej forme, ktorá ich tlačí v tabuľke smerom nahor. Domáci vyhrali druhý zápas v rade, pričom z ostatných desiatich duelov neoslavovali výhru len vo dvoch prípadoch. Doma si na svoje konto pripísali v posledných šiestich zápasoch päť víťazstiev a za dobrými výsledkami stojí aj dobrý zdravotný stav kľúčových hráčov. Produktivitu ťahá rozbehnutý Kučerov, s ktorým má Tampa dobré šance dostať sa nie len do play-off, ale tam opäť mútiť vodu.

Detroit domácu sériu ukončil tromi prehrami a tak mu víťazstvo 4:2 v Columbuse zrejme padlo vhod. Hostia aj napriek početným absenciám držia krok a je zjavné, že chcú v tejto sezóne konečne zabojovať o miestenku do play-off. Red Wings vonku vyhrali tri zápasy v rade a v minulej sezóne držali vo vzájomných zápasoch krok aj s Tampou. Po operácii vypadol Detroitu na šesť týždňov Bertuzzi, ktorého nedávny návrat na ľad po zranení hosťom výrazne pomohol. Ich maródka je však dosť široká a v aktuálnom rozpoložení by proti Tampe potrebovali aj kusisko šťastia.

Detroit v minulej sezóne síce vyhral iba jeden zo štyroch vzájomných duelov, ale až trikrát bodoval a iba v jednom prípade prehral o viac ako gól. Tentokrát však stojí proti rozbehnutému súperovi v plnej sile a to by sa malo odraziť aj na výsledku. Zápas 1.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky