Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sturm Graz - Dyn.Kyjev

09.08.2022 20:30
pic

Futbalisti Dynama Kyjev sa na svojom prechodnom domovskom štadióne v poľskej Lodži dokázali proti Sturmu presadiť, ale v Grazi ich čaká poriadna šichta.

Domáci si naposledy zahrali kvalifikáciu Ligy majstrov pred štyrmi rokmi, ale dvakrát prehrali s Ajaxom vždy dvojgólovým rozdielom. Vlani zbierali skúsenosti v skupinovej fáze Európskej ligy a v prvom vystúpení v LM v tomto ročníku sa to aj prejavilo. Favoritovi boli viac ako vyrovnaným súperom a len na svoju smolu prehrali z jedinej priamej strely na ich bránu. V ligovej súťaži remizovali cez víkend v Riede (1:1), ale predtým v jedinom zápase na vlastnom trávniku dokázali porazil suveréna posledných rokov Salzburg (2:1). O niečo podobné sa pokúsia aj tentoraz.

Kyjevčania si zahrali dvakrát za sebou skupinovú fázu Ligy majstrov a pokúšajú sa o hetrik. Na nešťastie majú prerušenú ligovú súťaž a prípravné zápasy rozhodne nie sú adekvátnou náhradou. Napriek tomu sa dokázali presadiť v prvom vystúpení proti tureckému Fenerbahce (0:0d, 2:1p v), keď o postupe rozhodli v odvete na trávniku súpera. Proti rakúskemu vicemajstrovi si vytvoril jednogólový náskok a pokúsi sa ho v odvete uhájiť.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli v roku 2018 v januárovej príprave a Sturm vyhral 2:0. Pred týždňom vyhrali Kyjevčania 1:0 a stávkujúcim radíme vsadiť na remízu po 30-ich minútach.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.