Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Strömsgodset - Lilleström

26.06.2022 18:00
pic

Po Rosenborgu čaká na vedúci Lilleström ďalšia náročná skúška, tentokrát na ihrisku piateho Strömsgodsetu.

Domácim neprospela reprezentačná prestávka, pred ktorou ťahali sériu šiestich zápasov bez porážky, ale po nej lapili 1:5 na ihrisku Sarpsborgu a o štyri dni neskôr prehrali v pohári 2:3 po predĺžení s treťoligovým Gjovik-Lyn. Doma však Strömsgodset vyhral trikrát v rade a zakaždým svojim súperom strelil po tri góly a hlavne výhry s Rosenborgom 3:0 a Vikingom 3:2 sa cenia. Domáci tak zatiaľ oproti posledným sezónam pôsobia oveľa lepším dojmom, ale či z toho napokon bude aj útok na prvú trojku je otázne.

Lilleström sa po opätovnom postupe medzi elitu v minulej sezóne nestratil, keď obsadil štvrté miesto a v tomto ročníku má ako sa zdá ambície ešte vyššie. V tejto sezóne stále nenašiel v lige premožiteľa (8-3-0) a nepribrzdila ho ani reprezentačná prestávka, keď po nej doma zdolal 3:1 Rosenborg a ďalej postúpil aj v pohári. Vonku hostia pravidelne skórujú, ale zároveň na ihriskách súperov v tejto sezóne Elitserien ešte neudržali čisté konto.

V ostatných siedmich vzájomných súbojoch nebola núdza o góly a vždy sa strelecky presadili obe mužstvá. Aktuálna forma oboch tímom nasvedčuje tomu, že ani tentokrát tomu nebude inak a diváci by mali vidieť minimálne po góle na oboch stranách. V tomto prípade by som možno skúsil aj stávku, že sa strelecky presadia obe mužstvá a zároveň padne viac ako 2,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky