Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Strasbourg - Monaco

06.08.2022 17:00
pic

Futbalová liga sa nám rozbieha aj vo Francúzsku. Strasbourg v rámci prvého kola privíta Monaco.

Strasbourg mal veľmi vydarenú minulú sezónu. V 38 kolách získal 63 bodov a skončil na šiestom mieste, keď mu len tesne ušla pohárová Európa (na piate Nice stratili tri body). Na domácej pôde boli veľmi silní, v 19 zápasoch získali 38 bodov, pričom v posledných piatich trikrát vyhrali a dvakrát remizovali. V lete veľa neutrácali, posilnili sa zatiaľ smerom do obrany. Prípravu mali solídnu. Výhra nad tímom Charleroi, remízové výsledky s Freiburgom či Brentfordom potvrdili ich slušné kvality. Na záver prípravy vyhrali rozdielom triedy nad Liverpoolom (0:3), ktorý do zápasu poslal mladíkov. Napriek tomu to bola cenná vysoká výhra.

Na strane druhej máme Monaco, ktoré skončilo v minulej sezóne na treťom mieste, pričom získalo 69 bodov a teda o šesť viac ako ich súper v úvodnom kole novej sezóny. Štart do minulej sezóny mali pritom veľmi nevydarený. Dariť sa im začalo až neskôr a v závere sezóny boli famózni, keď ťahali šnúru deviatich výhier po sebe, až v tom desiatom (a zároveň poslednom kole) remizovali. V lete odišiel za 80m. Tchouaméni (Real M.) či mladý obranca Pavlovič (RB Salzburg). Do tímu naopak prišiel Minamino (Liverpool) a Embolo (M´Gladbach).

V minulej sezóne to medzi týmito dvoma z pohľadu Strasbourgu skončilo 1:0 (doma), resp. 1:1 (vonku). Vyrovnanú a opatrnejšiu partiu očakávame aj tentoraz. Stávkujúcim odporúčame vsadiť na remízu.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky