Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

St.Patricks – Shamrock

27.06.2022 20:45
pic

Írsky majster Shamrock sa už pripravuje na prvé vystúpenie v Lige majstrov a v pondelok si zahrá dohrávku 19. kola na horúcej pôde St.Patricksu.

Domáci figurujú na 4. priečke tabuľky, ale od spokojnosti majú veľmi ďaleko. Na 1. miesto práve Shamrocku strácajú priepastných 13 bodov a najmä ich bilancia na vlastnom štadióne je len priemerná. Prehrali na ňom dvakrát za sebou s Derry (3.) 0:4 a dokonca aj so Shelbourne (7.) 1:2, ale našťastie v posledných dvoch vystúpeniach bodovali doma naplno s Boh.Dublin (6.) 3:0 aj UC Dublin (10.) 2:1. Boli to však zároveň ich jediné dve výhry z posledných siedmich zápasov.

Majster z posledných dvoch sezón je opäť suverénnym lídrom tabuľky so 7-bodovým náskokom, Pritom si dovolil dve prehry v posledných dvoch vystúpeniach na trávnikoch súperov s Droghedou (8.) 0:1 aj Dundalkom (2.) 0:1 a ani jeho dve vystúpenia na svojom štadióne neboli práve nijako oslňujúce. So Shelbourne (6.) 2:0 aj v piatok s Boh.Dublin (6.) 1:0 však priniesli po 3 body. V nasledujúcich dvoch dueloch vonku sa pokúsia zlepšiť aj túto bilanciu.

V dvoch tohtoročných vzájomných zápasoch sa tešili vždy domáce tímy z rovnakých víťazstiev 1:0 a Sharmock si pripísal jedinú prehru z posledných 15-ich meraní síl. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov -2,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky