Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sp.N.Ves - B.Bystrica

06.12.2022 17:30
pic

Sp.N.Ves má v dohrávke 12. kola jasnú úlohu a to odvrátiť sériu prehier a oplatiť „baranom“ z Banskej Bystrice dve porážky z tejto sezóny.

Tá posledná sa navyše zrodila v ostatnú nedeľu, keď Spišiaci prehrali tretí zápas v rade a to dokonca vysoko 1:5. Hlavne v druhej tretine však „baranom“ mohli streliť niekoľko gólov, ale vyšlo to len v jednom prípade a tak v treťom dejstve prišiel trest vo forme troch inkasovaných gólov. Skóre z posledných troch duelov vonku 2:13 a na konte nula získaných bodov síce nie je príliš dobrá vizitka, ale domáci sa pokúsia oprieť o dobre výkony na svojom ľade, kde uspeli trikrát v rade a vyhrali päť z ostatných šiestich duelov. Práve pred vlastným publikom budú chcieť zastaviť prepad v tabuľke a konečne bodovať naplno.

B.Bystrica sa dočkala domácej výhry po viac ako dvoch mesiacoch a po troch prehrách ochutnal chuť víťazstva na lavičke „baranov“ aj nový tréner Shedden. Šoltés sa zasa na štrnásty pokus dočkal prvého gólu v sezóne a aj vďaka nemu hostia trošku odskočili poslednej Nitre. Vonku síce Bystrica získala viac bodov ako doma, ale posledné zápasy na klziskách súperov sa jej príliš nevydarili. Na klziskách súperov totiž prehrala posledné dva zápasy rozdielom piatich gólov a v ostatných štyroch dueloch uspela len v jednom prípade, pričom inkasovala až 21 gólov. Proti najbližšiemu súperovi však hostia už dvakrát v tejto sezóne uspeli a budú chcieť aj do tretice.

Obe prehry vo vzájomných dueloch však Sp.N.Ves zaknihovala na ľade súpera a svoj domáci ľad má v pláne uhájiť. Ak budú súperi pokračovať v nastolenom trende, tak núdza o presné zásahy nebude. Skúsil by som však jednotku.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky