Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovensko – Bosna a Hercegovina

02.12.2022 08:40
pic

Druhý zápas, ktorý čaká slovenskú CS:GO reprezentáciu na majstrovstvách sveta v Bali bude proti krajine z Balkánu – Bosne a Hercegovine.

Súper, ktorého Slovensko už bude musieť poraziť, no nebude to ľahký oriešok. Veľa hráčov z balkánskeho regiónu má dvojité občianstvo, a tak si môžu vybrať, akú krajinu budú reprezentovať. Najznámejšia dvojica z Bosny je "NiKo" a jeho bratranec "Hunter". Podobne ako Slovensko, ani oni nebudú mať kompletne to najlepšie na tomto turnaji. Zostavu tvorí trojica hráčov z tímu KTRL, no čo sa týka ich hráčskych skúseností, "The eLiVe" a spol. zvyknú hrávať online zápasy proti ťažším súperom, zatiaľ čo KTRL sa sústredia predovšetkým na lokálne ligy.

Hráči ale majú o čosi viac skúseností z akcií mimo domáceho pohodlia – v offline prostredí. Väčšina hráčov v tomto regióne začína v herných kaviarňach, potom sa presunie na lokálne offline turnaje a až neskôr sa zameriavajú na dobýjanie Európy. To im môže hrať trochu do karát, no Slovensko pôjde do zápasu na 120 %, nakoľko si už po pravdepodobne prehratom prvom zápase nebudú môcť dovoliť nič stratiť.

Táto motivácia ich aj na papieri dáva do role favorita a aj keď hráči Bosny budú dobre naladení z vyhratého prvého zápasu, individuálne skúsenosti našej repre by mali dotiahnuť Slovensko k dôležitým bodom do tabuľky.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky