Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovan - PAOK

25.11.2021 18:45
pic

Slovan sa v kľúčovom zápase o postup zo skupiny Konferenčnej ligy stretne pred prázdnymi tribúnami Tehelného poľa s PAOKom Solún, pričom víťaz si zabezpečí účinkovanie v tejto súťaži aj na jar.

Keďže vo štvrtok sa na Slovensku začína lockdown, tak na tribúnach Tehelného poľa nebude napokon ani tých dvesto fanúšikov, ktorí tam po sprísnení opatrení mali byť. Pre Slovan je to nepríjemné, ale musí sa s tým vysporiadať. Výhra ho totiž posunie ďalej a naopak prehra bude znamenať stopku. „Belasí“ do tohto súboja vstupujú so sériou desiatich výhier v rade a dvanástich zápasov bez porážky. Ale aj s vedomím, že v Solúne mohli brať aj plný počet bodov a vo štvrtok by boli v lepšej pozícii. Nepríjemnosťou je, že v strede poľa bude chýbať Kankava, ktorému zomrela mama a odcestoval na pohreb a jedna z alternatív na jeho post De Kamps tak isto nie je úplne fit. Holman s Lovatom chýbajú dlhodobo a citeľná by mohla byť aj prípadná absencia Pauscheka. Slovan by teraz viac ako inokedy potreboval nejaký gólik od Hentyho, prípadne niečo navyše od Weissa ml.

PAOK si situáciu skomplikoval domácou prehrou s Kodaňou, čím vlastne znegoval predchádzajúcu výhru na jej ihrisku. Navyše do Bratislavy hostia pricestovali po víkendovej ligovej porážke 0:2 na ihrisku Atromitosu, čím sa odmietli posunúť v tabuľke domácej súťaže na druhé miesto. V prospech Slovana hovorí aj fakt, že PAOK na svojom štadióne naposledy zdolali 1:0 a aj v poslednom zápase na jeho ihrisku neboli slabším tímom. Hostia však disponujú kvalitným tímom, ktorý v skupine vyhral vonku oba zápasy. Na ihriskách súperov však v ostatných šiestich zápasoch neudržal čisté konto. Chýbať by mali Michailidis, Oliveira, Tsaousis a zrejme aj Vierinha.

V tomto dôležitom súboji to zrejme spočiatku bude opatrné, ale aj napriek tomu by sa napokon strelecky mali podobne ako v poslednom vzájomnom zápase presadiť obe mužstvá a očakávam, že zároveň padnú aspoň tri góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky