Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovan - Olympiakos

11.08.2022 20:30
pic

Slovan po jednom zo svojich najlepších výkonov pod vedením trénera Weissa uhral na ihrisku Olympiakosu v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy cennú remízu 1:1 a pred odvetou tak živí šance na postup.

Pri troške šťastia mohol slovenský majster odchádzať z Grécka aj s víťazstvom, nakoľko Olympiakos bol počas väčšinu zápasu absolútne sterilný a až príchod Valbuenu jeho hru trošku rozhýbal a aj gól z 86. minúty na 1:1 bol po rohu kopnutom týmto veteránom. Slovan sa však zjavne poučil z vlaňajšej prehry 0:3 a tentokrát je pred odvetou v oveľa lepšej situácii.

Slovan sa na odvetu naladil ligovou výhrou 3:0 nad Skalicou a to aj napriek tomu, že tréner Weiss spravil sedem zmien v zostave. „Belasí“ tak doma vyhrali aj tretí ligový duel v novej sezóne a na odvetu s gréckym majstrom sa tak dobre naladili. K zranenému Rabiovi a Weissovi pribudol aj Holman, ktorý si tentokrát poranil druhé koleno a čaká ho opäť dlhá pauza. UEFA síce Slovanu zavrela sektor C a tak sa kotol presunul na Béčko a za bránkou môžu fandiť iba deti, ale aj napriek tomu všetko smeruje k tomu, že všetky lístky, ktoré sú v predaji by sa mali minúť. Slovan tak bude mať opäť silnú divácku podporu. Musí sa však vyvarovať podobnému zlyhaniu ako tomu bolo v 2. predkole Ligy majstrov, kedy výhru 2:1 v Budapešti, znegoval domácou porážkou 1:4.

Olympiakos doma vôbec nepôsobil presvedčivo, ale to sa v odvete môže zmeniť. Nový lodivod hostí mal totiž viac času zoznámiť sa s tímom a jeho aktuálnymi možnosťami. Pravdou však je, že hostia nevyhrali ani jeden z troch súbojov v predkolách európskych pohárov v tejto sezóne a domáca porážka v odvete 2. predkola Ligy majstrov 0:4 s Maccabi Haifa hovorí jasnou rečou. Dá sa však očakávať, že výkony tímu pôjdu postupne hore a zostáva dúfať, že sa tak nestane už v zápase na Tehelnom poli.

Slovan by si postupom zaistil účasť v skupine jedného z dvoch možných európskych pohárov a to je viac ako lákavé. Ak sa tak má stať, tak musí gréckeho majstra doma zdolať, čo nebude jednoduché. Očakávam, že v odvete sa strelecky opäť presadia obe mužstvá.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky