Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovan - Košice

21.11.2020
pic

Slovan po návrate z karantény valcuje a mierne pribrzdiť ho dokázal len Poprad. Tentokrát na neho v súboji dvoch najúspešnejších slovenských tímov čakajú po druhýkrát v sezóne Košice.

Slovan pred a po karanténe sa nedá porovnať. „Belasí“ z nej prišli ako vymenení a z ôsmich duelov dokázali vyhrať sedem. Prehrali len v Poprade, kde navyše nastúpili v oklieštenej zostave. Väčšina hráčov už sa vystrábila zo zranenia, keď v ostatnom kole nehral v podstate iba Buček a Slovan nadviazal na domácu výhru 6:3 s DVTK aj na detvianskom ľade, kde zvíťazil 3:1. Doma vyhral trikrát v rade a navyše svojim súperom nastrieľal neuveriteľných 20 gólov. Domáci doplnili káder o amerického brankára Tylera Parksa, nakoľko Durný sa zrejme čoskoro bude musieť vrátiť za more. V drese Slovana sa aktuálne darí zámorským hráčom, keď produktivitu celej ligy vedie Ranford, po príchode Gašpara sa rozstrieľal O´Donnell a doliečený Harris dal hneď o sebe vedieť dvomi gólmi proti DVTK.

Košice mali medzi sezónami existenčné problémy, prišli o Haščáka so Skokanom, museli výrazne omladiť káder a preto sa s nimi až tak nepočítalo. Aktuálne sa však aj vďaka českým legionárom držia celkom dobre a o sériu víťazstiev ich v ostatnom kole pripravila Nitra, ktorá vyhrala na ich ľade 4:3 a to aj napriek tomu, že domáci mali jasnú streleckú prevahu. Predtým si „oceliari“ pripísali na svoje konto štyri víťazstvá v rade a všetky na domácom ľade. Horšie je to však v zápasoch vonku, kde zatiaľ v troch dueloch nezískali ani bod a nazbierali skóre 7:13.

Jediný vzájomný duel aktuálnej sezóny vyhral Slovan, keď v Košiciach uspel po dvoch góloch O´Donnella. Aktuálne sú „belasí“ vo výbornej forme a mali by to potvrdiť aj proti odvekému rivalovi z Košíc. V tomto zápase sa núka kombinovaná stávka, že Slovan vyhrá a padne aspoň päť gólov.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky