Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovan – Zlaté Moravce

24.11.2022 18:30
pic

Bratislavský Slovan zakončí náročnú a úspešnú jeseň dohrávkou proti Zlatým Moravciam. Podarí sa trénerovi Galáda prekvapiť aj belasých?

Bude to súboj dvoch tímov hrajúcich v dobrej forme. Slovan v závere jesene dvomi víťazstvami nad Pjunikom a Žalgirisom spečatil postup do osemfinále Európskej konferenčnej ligy, a zároveň v ostatnom ligovom zápase zdolal Ružomberok 2:0 a vrátil sa na prvé miesto. Slovan je na vlastnom štadióne najlepším tímov, na jeseň jedine DAC dokázal získať na Tehelnom poli bod. Iba v dvoch z ôsmich duelov dal iba jeden gól. Najväčším súperom Slovana bude ťažký terén.

Zdravotne sú domáci v poriadku, okrem dlhodobo zranených je mimo Čakvetadze.

Zlaté Moravce sa dlho pohybovali na posledných dvoch miestach, no vďaka výbornej výsledkovej sérii poskočili na desiate miesto mimo zostupovej, resp. barážovej priečky. Navyše, stále ešte živia šancu na hornú šestku. V lige ťahajú šnúru piatich zápasov bez prehry, počas ktorej napríklad vysoko zvíťazili nad Žilinou (4:0) či remizovali s Dunajskou Stredou. Za týmito výsledkami je jasne rukopis trénera Galáda.  Jeho zverenci dokázali odvrátiť prehru proti DAC a Banskej Bystrice tak, že prehrávali o dva, respektívne o tri góly.

Pre Slovan sú Zlaté Moravce jedným z najpríjemnejších súperov, proti nim ťahá trinásťzápasovú víťaznú premiéru.

Úradujúci majstri uzavrú jeseň minimálne trojgólovým víťazstvom.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky