Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Slovan – Podbrezová

02.10.2022 17:30
pic

Šláger po reprezentačnej prestávke. Prvý proti druhému. Slovan privíta doteraz nezdolanú Podbrezovú. Zmení sa to?

Favoritom zápasu sú belasí. Hoci majú v tabuľke iba o tri body viac, no ich sila kádra sú s nováčikom neporovnateľné. Slovan v ligovej súťaži v posledných troch zápasoch dvakrát remizoval. Doma s Dunajskou Stredou (je to jediná strata bodov na Tehelnom poli) a vonku s Trnavou. Doterajšie účinkovanie Bratislavčanov v EKL je veľkým sklamaním, v doterajších dvoch dueloch proti papierovo slabším tímom získali iba jeden bod. Doplatil na to manažment klubu, do tímu sa vrátili legendy Vittek a Tomaschek.  

V rokoch 2014 – 2018 odohrali Slovanisti s Podbrezovou v Bratislave sedem vzájomných duelov. Šesťkrát vyhrali belasí, jeden duel skončil remízou. Domáci dali v každom z týchto duelov minimálne dva góly.

Domácim budú chýbať Holman, Šulla, účasť Čakvetadzeho, Weissa, Greena a Čavriča.

V úvodnom kole Fortuna ligy Podbrezová zdolala majstrovský Slovan. V tej chvíli určite nik netušil, akú skvelú sériu železiari načnú. V desiatich zápasoch nenašli premožiteľa ani raz. A to je z pohľadu nováčika skutočne unikátne! V tabuľke formy je prvá práve Podbrezová. Železiari vyhrali štyri z posledných piatich duelov. Paradoxne, v tomto období jedinú stratu (remízu) zaznamenala proti papierovo najslabšiemu tímu Zlatým Moravciam. Hostia sa tešia na Tehelné pole. Nemajú čo stratiť, chcú prekvapiť. Podbrezová má zranených Kováčika a Špyrku.

V drese Podbrezovej pôsobia aj bývalí hráči Slovana –Breznaníka, Grendela a Kuzmu. 

Slovan dal v lige najviac gólov spomedzi všetkých tímov (23), Podbrezová má spoločne so Žilinou tretiu najproduktívnejšiu ofenzívu (17). Na Tehelnom poli to bude zároveň súboj dvoch najpevnejších defenzív v lige.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky