Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

SKA Petrohrad – Čerepovec

01.12.2022 17:30
pic

Petrohrad naďalej kraľuje celej KHL a pred konkurenciou má poriadny náskok. Víťazne bude chcieť zahájiť aj december v súboji s Čerepovcom.

Domáci sú na neudržanie, aj keď si už vybrali „oddychový čas“, keď na ľadoch súperov 5-krát za sebou prehrali. Aj túto sériu však naposledy prerušili v N.Novgorode (6:2), ale to ich musela naštartovať druhá prehra na vlastnom štadióne s Jaroslavlom (1:2p) opäť po predĺžení. Okrem toho divákov potešili 18-mi víťazstvami a 74-mi strelenými gólmi. V utorok si to odnieslo Soči (5:2), ktorého brankára zasypali 57-mi strelami. Parádne to ide najmä prvému útoku Gusev – Chusnutdinov – Jaškin.

Hostia nenadviazali na vlaňajšiu vydarenú základnú časť a budú mať čo robiť, aby sa prebojovali do play-off. Zatiaľ strácajú iba 3 body, ale ich forma je priam mizerná. Z posledných šiestich vystúpení vyhrali iba raz doma s Viťazom (3:2) a to na šťastie, lebo to je ich najväčší súper o účasť vo vyraďovacej časti. Na konci októbra prehrali až 6 zápasov za sebou a odvtedy dokázali triumfovať iba štyrikrát. Práve z Petrohradu získali pred dvomi týždňami brankára Samonova, ale ani ten nezabránil v prvom svojom vystúpení poslednej prehre s Novosibirskom (2:3).

V oboch vlaňajších vzájomných zápasoch sa tešili hosťujúce tímy. V tom pokračoval Petrohrad aj v tejto sezóne, ale vyhral aj doma, no až po nájazdoch. Stávkujúcim radíme vsadiť na Zápas/počet gólov Petrohrad/+3,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky