Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Š.Doneck - FC Porto

19.09.2023 21:00
pic

Volksparkstadion v nemeckom Hamburgu bude dejiskom zápasu 1. kola Ligy majstrov, v ktorom „domáci“ Šachťor Doneck privíta portugalského vicemajstra FC Porto.

Ukrajinskí majstri suverénne získali ďalší majstrovský titul a vyhli sa nepríjemnej kvalifikácii v Lige majstrov. V štyroch prípravných dueloch utŕžili nepríjemné debakle a posledný s Tottenhamom (1:5) už počas rozbiehajúcej sa ligovej súťaže. V nej však v prvých siedmich kolách stratili body iba za dve remízy a úspech by si radi pripísali aj v LM, v ktorej vlani skončili na 3. priečke skupiny a putovali aspoň do vyraďovacej časti Európskej ligy. Stopku im vystavil Feyenoord, keď v odvete sa museli červenať po prehre 1:7. Tentoraz budú bez Matvijenka, Bondara aj Traorého.

Hostia vlani parádnym záverom útočili na majstrovský titul, ale vyfúkla im ho Benfica a rovnako ich porazili aj v tohtoročnom Superpohári (0:2). Nešťastná prehra zanechala na hráčoch neblahé následky a v prvých piatch ligových kolách nehrali dobre. Vonku s Moreirense (2:1) aj Rio Ave (2:1) prehrávali a najmä v druhom prípade zachránili víťazstvo dvomi gólmi v nadstavenom čase. Prvé body stratili pred reprezentačnou prestávkou dokonca doma s Aroucou (1:1) a bod zachránili v 19. minúte nadstaveného času. V piatok to bolo tiež tesné na pôde Amadory (1:0), ale prvýkrát bez problémové. Horšie že sa pritom zranili hneď dvaja hráči Marcano s Evanilsonom a vyradení sú aj Grujič s Veronom.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli dvakrát v Lige majstrov. V roku 2011 vyhralo FC Porto oba súboje, no o tri roky neskôr to bolo dvakrát nerozhodne. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. gól minúta 28+, prípadne na víťazstvo hostí. Okrem toho sa ponúka aj možnosť kombinácii v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - FC Porto vyhrá (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Taremi dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky