Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Schalke – Augsburg

02.10.2022 17:30
pic

V Gelsenkirchene sa bude hrať posledný zápas 8. kola nemeckej Bundesligy a Schalke sa v ňom pokúsi s Augsburgom vyhrať druhýkrát v sezóne.

Domáci sa vrátili z 2. ligy a vstup do sezóny im príliš nevyšiel. V piatich kolách uhrali iba 3 body za remízy, ale v treťom vystúpení na vlastnom trávniku konečne bodovali naplno s posledným Bochumom (18.) 3:1. Pred reprezentačnou prestávkou tesne prehrali v derby v Dortmunde (3.) 0:1, ale za celý duel mali iba 3 strelecké pokusy aj tie nepresné. Zranení sú stále Brunner s Kaminskim a trio Bulter, Mollet, Ouwejan sú kvôli chorobe otázni.

Hostia hneď v 2. kole vyrobili senzáciu na trávniku Leverkusenu (16.) 2:1, ale okrem toho v štyroch súbojoch neuhrali ani bod. Druhý úspech si pripísali opäť vonku s Bremenom (10.) 1:0 a rovnakým výsledkom úplne nečakane zdolali doma mníchovský Bayern (5.) 1:0. V zápase sa zranil Brazílčan Iago, za ktorého naskočí Pedersen, ale zoznam zranených je už poriadne dlhý.

Vo vzájomných zápasoch sa Schalke doma dve sezóny za sebou gólovo nepresadilo a do tretice predvlani vyhralo 1:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov domácich -1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky