Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

SC Braga - St.Gilloise

06.10.2022 21:00
pic

Braga a St.Gilloise sú zatiaľ neporazené tímy v skupine "D". V treťom kole si to preto rozdajú o priebežné vedenie v skupine.

Braga v dvoch zápasoch neinkasovala, pričom v tom prvom zvíťazila na pôde švédskeho Malmö (0:2), v druhom kole potom najtesnejším rozdielom porazili Union Berlín. V oboch prípadoch boli miernym favoritom a potvrdili tak výbornú formu z domácej ligy. Až v ôsmom kole prvýkrát v tejto ligovej sezóne prehrali, keď jasne nestačili vonku na portské FC (4:1). Zápas im vôbec nevyšiel, veď do priestoru brány nevyslali ani jednu strelu, o jediný gól sa "postaral" Pepe, ktorý si dal vlastňák. Na domácej pôde sú ale fantastickí, naposledy u seba prehrali ešte 13.marca, keď nestačili na Gil Vicente. Odvtedy doma porazili aj Rangers, Benficu, Porto či práve U.Berlín.

Na druhej strane máme tím z hlavného mesta Belgicka, ktorý ešte v predminulej sezóne pôsobil v druhej lige. V tej minulej ale napísali výnimočný príbeh a napokon v nadstavbe skončili na konečnom druhom mieste. TOP strelec (Undav) im odišiel, no solídny káder udržali pokope. Po 10 kolách sú v lige s 19 bodmi na solídnom štvrtom mieste. TOP strelcom je zatiaľ so štyrmi gólmi prekvapujúco maltský záložník Teuma.

Braga je doma viac než presvedčivá a opäť by to mala potvrdiť. Stávkujúcim odporúčame staviť na "Zápas/počet gólov: SC Braga/-4.5".

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky