Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

S.Arábia - Omán

27.01.2022 18:15
pic

Saudská Arábia v kvalifikácii nemá žiadne problémy, v šiestich zápasoch ešte neprehrali. V siedmom kole privítajú Omán, ktorý ešte živí nádej na tretie miesto v skupine zaručujúce play-off.

51.reprezentácia FIFA rebríčka je aktuálne až šiesta najlepšia, no ich výsledky v tejto kvalifikačnej fáze sú spolu s Iránom v rámci Ázie najlepšie. V šiestich zápasoch získali 16 bodov (skóre 9:3), pričom v posledných dvoch kvalifikačných zápasoch neinkasovali. Určite ich však netešia výsledky na nedávnom arabskom pohári, kde skončili v skupine tretí a získali len bod v troch zápasoch. Bod získali len v zápase s Palestínou (1:1), proti Maroku a Jordánsku však ostali bodovo naprázdno a s celkovým skóre 1:3 nepostúpili zo skupinovej časti. Všetci hráči reprezentácie hrajú domácu ligu, väčšina z nich za klub Al-Hilal a Al-Shabab.

Omán je v aktuálnom FIFA rebríčku na 79.mieste a na ázijskom kontinente sa tak rebríčkovo nachádza medzi Irakom a Uzbekistanom. Drvivá väčšina ománskych reprezentantov hrá tiež za domácu ligu, najviac z nich za klub Al-Seeb. Aj Omán sme videli na arabskom pohári a nepočínal si vôbec zle. S Katarom síce prehral (1:2), no remizoval s Irakom (1:1) a rozdielom triedy porazil Bahrajn (3:0). V následnom štvrťfinálovom súboji prehrali s Tuniskom (2:1), no ich výkon bol solídny. 

Oba tímy sa sústredia predovšetkým na defenzívy a veľa gólov nedávajú. Vo vzájomnom zápase veľa gólov neočakávame. Stávkujúcim odporúčame staviť na to, že v zápase padnú maximálne tri góly (Menej ako 2.5).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky