Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sao Paulo SP - Palmeiras SP

24.06.2022 01:00
pic

Po troch dňoch si opäť zmerajú sily rovnakí súperi z víkendového ligového kola. Tentoraz v osemfinále Brazílskeho pohára a Sao Paulo sa pokúsi zdolať favorita.

Domáci potiahli parádnu 15-zápasovú sériu bez prehry, ale v posledných dvoch ligových kolách neuhrali ani bod. Najskôr prehrali na trávniku Botafoga (7.) 0:1 a v pondelok prvýkrát nevyužili výhodu vlastného prostredia práve s Palmerias (1.) 1:2. Bol to pre nich nešťastný zápas, veď od 17. minúty viedli 1:0 a rovnaký stav bol ešte aj v 90. minúte. V nadstavenom čase však inkasovali až dva góly a to bolo veľmi kruté. Tentoraz to bude aj príprava ma ďalší domáci duel v lige s Juventude a po ňom 1. vystúpenie vo vyraďovacej časti Copa Sudamericana..

Hostia si po troch víťazstvách pripísali na svoje konto aj ďalšie na trávniku Sao Paula (10.) 2:1, ale neboli ďaleko aj od prehry. Obidva góly strelili v nadstavenom čase, no na to sa už nikto pýtať nebude. Práve tri body im udržali náskok na čele tabuľky a v doterajšom priebehu si pripísali na svoje konto iba jedinú porážku. Excelovali aj v Copa Libertadores, kde v skupinovej fáze nestratili ani bod a už sa môžu tešiť na blížiacu sa vyraďovaciu fázu. Tá ich čaká o týždeň a medzitým musia ešte odohrať druhý zápas v Sao Paule a zacestujú si aj na trávnik Avaiu. Do zostavy sa vrátil reprezentant Čile Kuscevic.

V posledných dvoch sezónach sa vo vzájomných zápasoch darilo Sao Paulu, ktoré dvakrát uspelo vonku a doma dvakrát remizovalo. Pred tromi však po dlhom čase prehralo a všetci veria, že to napraví. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Palmeiras vyhrá aspoň jeden polčas, prípadne na opatrný dvojtip 10.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky