Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sanikidze M. – Tichota J.

03.12.2022 22:00
pic

V Ostrave nás čaká aj zápas o titul v perovej váhe!

Mate Sanikidze (8-2) je 24-ročný zápasník z Gruzínska, ktorý si svojimi výkonmi vypýtal titulovú šancu v Oktagone. Pod touto organizáciou sa predstavil 2-krát a zaznamenal dve dominantné víťazstvá. Pôsobenie v M-1 ešte z roku 2018 mu nevyšlo podľa predstáv, kde si pripísal na konto jediné dve porážky svojej kariéry. Mimo toho však všetko vyhral a väčšinou víťazí na body, no nebezpečný je ako v postoji, tak aj na zemi.

Jakub Tichota (5-0) je doposiaľ neporazený, mladý český talentovaný zápasník, ktorý doposiaľ v profi MMA neokúsil chuť porážky. Všetkých svojich 5 víťazstiev zaznamenal pod Oktagonom a týmto si po zásluhe vypýtal titulovú šancu. Kuba je takisto ako jeho protivník komplexným zápasníkom, o čom svedčia aj zápasové kurzy na víťaza duelu. Jeho najväčšou výhodou oproti súperovi môže byť aj podpora domácich fanúšikov, čím sa stáva aj miernym favoritom tohto duelu.

V tomto tituláku môže rozhodnúť každá chybička a detail. Obaja mladíci sa podľa nás budú vyvarovať zbytočných chýb a zápas bude každým ďalším kolom postupne gradovať. Pravdepodobné je, že tento zápas budú rozhodovať až rozhodcovia a u samotných zápasníkov väčšie srdce a hlad po víťazstve. Pre nás je miernym favoritom Tichota.

Analýzu pre vás vypracoval tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky