Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ružomberok – Zl.Moravce

27.11.2022 15:30
pic

Jesenná časť Fortuna ligy končí dohrávaným duelom pod Čebraťom. Piaty Ružomberok privíta desiate Zlaté Moravce.

Tento duel sa mať pôvodne odohrať začiatkom novembra, no pre poruchu vykurovacieho zariadenia na štadióna v Ružomberku bol duel odložený.

Odvtedy ani jedno z tímov nevyhralo. Ružomberok prehral na Slovane a v Dunajskej Strede a ani raz neskórovali. Zverenci trénera Struhára už 279 minút nedali góly. Ruža už päť kôl nevyhrala.

Vo štvrtok v Dunajskej Strede bol Ružomberok veľmi blízko k zisku bodu. Paradoxne po vylúčení Mojžiša si vypracovala jednu šancu za druhou. Nebyť skvelého Petráša a vychýlenej mušky by zo Žitného ostrova odchádzali minimálne s bodom. Na hre hostí bola cítiť neúčasť reprezentanta Regáliho. Domáci by radi potešili na Milana majiteľa klubu.  

Pre zranenia nebudú môcť do duelu zasiahnuť Šefčík, Boďa, Domonkos a Kochan. Kvôli trestu za červenú kartu nemôže hrať ani obranca Mojžiš. Choroba môže taktiež zamedziť štartu Dopatera a Regáliho. 

Zlaté Moravce v posledných dvoch dueloch získali iba bod. Mužstvo vo štvrtok prvýkrát prehralo pod vedením trénera Galáda. Navyše stratilo dvoch hráčov, ktorí pod Čebraťom nemôžu nastúpiť. Hosťom budú chýbať Sloboda, Rák, Šuvalija, Vestenický, Suľa, Grozdanovski, Bednár a Horák.

Ružomberok je vo Fortuna lige kráľom remíz, navyše posledné tri vzájomné zápasy s ViOnom skončili deľbou bodov. Iba v jednom z posledných 21-ich vzájomných dueloch padlo menej ako dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky